a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościBędzie jaśniej i bezpieczniej

Będzie jaśniej i bezpieczniej

Będzie jaśniej i bezpieczniej

2 sierpnia br. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał cztery umowy z właścicielem firmy „Instalacje Budowlane” Michałem Chmielewskim. Dotyczą one budowy oświetlenia drogowego na terenie Gminy Iława.

W ich ramach powstaną: 42 punkty oświetleniowe w miejscowościach Laseczno, Kamionka, Ząbrowo, Kamień Duży, Szymbark, Stradomno oraz Gulb, 44 punkty oświetleniowe w miejscowościach Wola Kamieńska, Kwiry, Kamień Mały, Makowo Małe, Nowa Wieś, Siemiany oraz Kałduny-Łowizowo, 42 punkty oświetleniowe w miejscowościach Ławice, Kałduny-Ławice, Frednowy, Prasneta, Dziarny, Dziarnówko, Dół, Stanowo oraz Rodzone. Powstanie również 7 punktów oświetleniowych solarnych w miejscowościach: Kamień Duży, Rudzienice, Ławice oraz Borek.

Termin ukończenia inwestycji został ustalony na 30 października 2017 r. Całkowity koszt budowy wyniesie 535 000 zł i zostanie pokryty z budżetu gminy.

Nowe oświetlenie przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa na terenie gminy Iława i podniesie komfort życia jej mieszkańców.

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.