Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościBudowa remizy OSP we Franciszkowie – etap II

Budowa remizy OSP we Franciszkowie – etap II

Dzisiaj (1.08) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał z właścicielem firmy UNIB Danielem Wygonowskim umowę na budowę remizy OSP we Franciszkowie.

W ramach inwestycji planowane jest wykonanie tzw. „stanu surowego budynku”. Budynek funkcjonalnie i użytkowo zostanie podzielony na dwie części: część garażową wraz z magazynem sprzętu pożarniczego i ratunkowego oraz część socjalną. Do obiektu zaprojektowano drogę utwardzoną kostką betonową. Zostanie również rozebrany budynek „starej” remizy.

Całkowity koszt II etapu wyniesie 194.877,69 zł i zostanie ukończony 15 października br. Całą inwestycję gmina planuje zakończyć w 2019 r.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.