a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościDzień Seniora we Frednowach

Dzień Seniora we Frednowach

Dzień Seniora we Frednowach

W minioną niedzielę (26.11) w świetlicy wiejskiej we Frednowach odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. W obchodach Wśród przybyłych gości byli m.in. Wójt Gminy  Iława Krzysztof Harmaciński oraz ks. proboszcz Maciej Pacynko.

Uroczystość otworzył sołtys sołectwa Frednowy Marek Balkowski. Po nim głos zabrał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który złożył przybyłym seniorom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Wszyscy uczestnicy obchodów bawili się w miłej i serdecznej atmosferze do późnych godzin wieczornych.

Organizatorami uroczystości byli sołtys i rada sołecka sołectwa Frednowy.

 

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.