Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościGKS Wikielec U-10 gra dalej w Pucharze Tymbarku

GKS Wikielec U-10 gra dalej w Pucharze Tymbarku

W Wikielcu rozegrany został gminny turniej eliminacyjny ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego Z podwórka na stadion — O Puchar Tymbarku.

Do rywalizacji w kategorii U-10 zgłosiły się trzy drużyny: GKS LZS Wikielec, Szkoła Podstawowa w Wikielcu oraz Szkoła Podstawowa w Rudzienicach. GKS pokonał obu rywali i wywalczył awans do kolejnej fazy — eliminacji powiatowych, które zostaną rozegrane wiosną przyszłego roku.

— Zrobiliśmy pierwszy krok, aby spełnić nasze wielkie marzenie o grze w finałowym turnieju Pucharu Tymbarku w Warszawie. Brawo byczki, turniej gminny wygrany. Jestem z was bardzo dumny i pracujemy mocno dalej — mówi Remigiusz Sobociński, trener drużyny do lat 10. w klubie z gminy Iława.

WYNIKI TURNIEJU:
GKS LZS Wikielec – SP Wikielec 10:0
GKS LZS Wikielec – SP Rudzienice 12:0
SP Rudzienice – SP Wikielec 6:0

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.