a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościGminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 13 października 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się uroczyste Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość licznie przybyli  nauczyciele,  pracownicy administracyjni szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Z-ca Wójta Bogusław Wylot, Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski.

Uroczystą Galę otworzył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Piątkowa uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Podczas Gali zostały również wręczone medale i odznaczenia.

Nagrody Wójta gminy Iława

  1. Violetta Sowińska – SSP Gromoty
  2. Grzegorz Plec – SSP Franciszkowo
  3. Krystyna Kurowska – SSP Ząbrowo
  4. Joanna Drozdowska – SSP Rudzienice
  5. Beata Rosicka – SSP Laseczno

Odznaczenia

  1. Małgorzata Rzepka- SSP Laseczno – Medal Komisji Edukacji Narodowej
  2. Ewa Piekarczyk – SSP Gromoty – Medal Złoty za Długoletnią Służbę
  3. Adam Przybilski – SSP Laseczno – Medal Złoty za Długoletnią Służbę

Podziękowania dla dyrektorów szkół

  • Dyrektorzy szkół publicznych:
    1. Alicja Maciołek – SSP Franciszkowo
    2. Anna Lewandowska – SSP Gałdowo
    3. Violetta Sowińska – SSP Gromoty
    4. Danuta Gubała – SSP Laseczno
    5. Urszula Solis – SSP Rudzienice
    6. Bożena Lewandowska – ZSP Wikielec
    7. Joanna Marciniak – SSP Ząbrowo
  • Dyrektorzy szkół niepublicznych:
  1. Elżbieta Trzcińska – SP Frednowy

Nagrody dyrektorów szkół

  1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie – Pani Alicja Maciołek

 

  • Nauczyciele:
  • Zdzisław Bakaluk
  • Krystyna Gola
  • Mirosław Kaniecki
  • Mirosława Koziarek
  • Paweł Leszek
  • Urszula Lipnicka
  • Marzena Żelazna
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Elżbieta Majewska
  • Katarzyna Antkowiak
  • Bożena Bądkowska
  • Zdzisław Kryszczyński
  • Marianna Pielacka
  • Teresa Suchocka
  1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie – Pani  Anna Lewandowska

 

  • Nauczyciele:
  • Mariola Kubska
  • Iwona Kurowska
  • Beata Przeworska
  • Rita Łapacz
  • Iwona Szumiło – Sombecka
  • Ewa Zalewska
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Dorota Bilicka
  • Maryla Matusiak
  • Piotr Szot
  • Jan Wiśniewski
  • Alina Wójtowicz
  • Ewa Zakrzewska
  1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gromotach – Pani Violetta Sowińska
  • Nauczyciele:
  • Ewa Białaś
  • Ewa Piekarczyk
  • Anna Wysocka
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Karolina Makówka
  • Kamilla Czuczko
  • Jan Madej
  • Marzena Ziółkowska
  1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Lasecznie – Pani Danuta Gubała
  • Nauczyciele:
  • Zofia Asztemborska
  • Magdalena Nadolska – Dmuchowska
  • Jolanta Pszenna
  • Małgorzata Rzepka
  • Joanna Szlasa
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Justyna Kwiatkowska
  • Anna Bądkowska
  • Jadwiga Łożyńska
  • Jan Madej
  1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej w Rudzienicach – Pani Urszula Solis
  • Nauczyciele:
  • Ewa Kowalkowska
  • Rafał Rabczyński
  • Danuta Taborek
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Małgorzata Kowalkowska
  • Marzena Gula
  • Małgorzata Lisiak
  • Justyna Mirosław
  • Renata Moszczyńska
  • Alina Romanowska
  • Helena Szymańska
  1. Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w WikielcuPani Bożena Lewandowska

 

  • Nauczyciele:
  • Bogumiła Kłodowska
  • Małgorzata Kuszmiruk
  • Bożena Samolińska
  • Danuta Szulc
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Kinga Gapińska
  • Marzena Jackowska
  • Izabela Ruczyńska
  • Tomasz Sadowski
  • Ewa Ząbecka
  1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie Pani Joanna Marciniak
  • Nauczyciele:
  • Małgorzata Brzezińska
  • Joanna Górnik
  • Elżbieta Kastrau
  • Monika Rutkowska
  • Grażyna Siłka
  • Grażyna Stępień
  • Karol Tarasiewicz
  • Krzysztof Zieliński
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Ewelina Czeszejko
  • Beata Nowakowska
  • Iwona Brudnicka
  • Katarzyna Duńska
  • Anna Habandt
  • Barbara Krajnik
  • Dorota Kukiełka
  • Danuta Litwin
  • Ewa Piasecka
  • Anna Widźgowska

Podziękowanie emerytowanym nauczycielom, Związkom Zawodowym i przyjaciołom szkoły

  1. Urszula Waszczak – Zielińska – była Pani Dyrektor SSP w Ząbrowie
  2. Danuta Śliżewska – były nauczyciel SSP w Ząbrowie
  3. Halina Wylot – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZNP w Iławie,
  4. Jerzy Ewertowski – Przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Oświaty NSZZ „Solidarność” w Iławie.

„Przyjaciel Szkoły”

Ponadto doceniono przyjaciół lokalnych szkół. Specjalne podziękowania za wsparcie przekazała Mariuszowi Jajkowskiemu Bożena Lewandowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu, a Aleksandrowi Koneckiemu – Anna Lewandowska, dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gałdowie.

 

 

 

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.