II Złom Race we Frednowach

9 września, we Frednowach odbyła się II edycja wyścigu samochodowych wraków Złom Race. Atrakcyjna formuła imprezy zgromadziła na nowym torze pod Iławą liczną grupę fanów motoryzacji. Organizatorem widowiska był Oskar Race, a impreza była objęta patronatem Wójta Gminy Iława.

Oprócz widowiskowych zakrętów i wyskoków były również atrakcje dla dzieci czyli wspólne malowanie wraka. Imprezę prowadzili znani z programu „Złomowisko” Kapitan Jawor i Marek „Krzykacz” Pawłowski.

Imprezę zakończyła uroczystość wręczania pucharów, ufundowanych przez Gminę Iława dla zwycięzców. Puchary wręczał z-ca Wójta Gminy Iława Bogusław Wylot.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.