a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościKolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone!

Kolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone!

Kolejne „Wyprawki dla Malucha” już wręczone!

Wyprawki zostały wręczone przez pomysłodawcę programu- wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, w poniedziałek 24 lipca br.  Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Emilii Białkowskiej i Mateusza Grossa (rodzicom Antoniego), Katarzyny i Tomasza Jabłońskich (rodzicom Tymoteusza), Barbary i Marcina Jasińskich (rodzicom Igi), Kamili Kapuścińskiej i Amadeusza Zawieska (rodzicom Leny), Angeliki Kaszlewicz i Kacpra Przekopowicz (rodzicom Amelii), Dżesiki Kiełbowicz i Mariusza Nowakowskiego (rodzicom Nikodema), Marty Podwojewskiej (matki Otylii), Joanny i Daniela Terebińskich (rodzicom Filipa) oraz Justyny i Patryka Waruszewskich (rodzicom Michała).

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.