Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościListopadowe „Wyprawki dla Malucha” wręczone

Listopadowe „Wyprawki dla Malucha” wręczone

Wyprawki zostały wręczone przez pomysłodawcę programu – wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, we wtorek 28 listopada br.  Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Joanny i Sebastiana Cichorek, Anny i Rafała Ikier, Marii Kanieckiej i Krzysztofa Tomaszewskiego, Beaty Grochowieckiej-Klach i Jarosława Klach, Marty i Karola Korpalskich, Emilii i Dariusza Kozłowskich, Pauliny i Radosława Pokojskim, Izabeli Pruchniewskiej i Dawida Karczewskiego, Karoliny i Adama Śmigielskich oraz Mileny Wardowskiej i Jarosława Bieleckiego.

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.