Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościMIEJSKO – GMINNE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE GRUP A i C

MIEJSKO – GMINNE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE GRUP A i C

W dniu 10 czerwca 2018 roku na boisku w Nowej Wsi odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze grupy A i C. W zawodach organizowanym przez Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Iławie oraz jednostkę OSP Iława wzięło udział
15 drużyn z terenu Gminy Iława (3 kobiece i 12 męskich)

Na zawodach obecni byli: Krzysztof Harmaciński – Prezes Oddziału
Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Iławie, dh Henryk Zakrzewski – vice Prezes Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Iławie, burmistrz Miasta Iława Adam Żyliński, przewodniczący komisji rewizyjnej dh Dariusz Kobylski oraz zaproszeni goście.

Drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach:

– rozwinięcie bojowe

– bieg sztafetowy 350 m z przeszkodami

Komisję Sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Iławie
bryg. Piotr Wlazłowski, a sędzią głównym zawodów był bryg. Krzysztof Tomanek. Po podliczeniu punktów komisja ogłosiła wyniki :

w grupie kobiet „C”:

miejsce I – OSP Ząbrowo

miejsce II – OSP Gromoty

miejsce III – OSP Ławice

w grupie mężczyzn „A”:

miejsce I – OSP Ławice

miejsce II – OSP Starzykowo

miejsce III – OSP Franciszkowo

Po zakończeniu zawodów Prezes Zarządu M-G ZOSP RP Krzysztof Harmaciński wręczył zwycięskim drużynom pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody.

opracował: Linkner Łukasz

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.