a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościNajlepsi uczniowie w Gminie Iława otrzymali stypendia naukowe

Najlepsi uczniowie w Gminie Iława otrzymali stypendia naukowe

Najlepsi uczniowie w Gminie Iława otrzymali stypendia naukowe

W Gminie Wiejskiej Iława stypendia naukowe przyznawane są od 14 lat. Także
w bieżącym 2017r., w dniach 30 i 31 października we wszystkich szkołach gminnych przeprowadzono ogólne, uroczyste apele w czasie, których najlepszym uczniom, w obecności całej społeczności szkolnej oraz ich rodziców, wręczono stypendia.

Aby takie stypendium otrzymać uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp.

Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy.
Tym razem stypendia wręczali Wójt Gminy Iława – Krzysztof Harmaciński, Przewodniczący Rady Gminy Iława – Roman Piotrkowski , Kierownik Referatu Edukacji Gminy Iława – Henryk Szabelski. Wysokość stypendium wynosiła od 78,00 zł do 220,00 zł. W całej Gminie wręczono 114 stypendiów.

Poniżej zamieszczona jest pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół Gminy Iława.

SSP we Franciszkowie

  1. Chuda Natalia V
  2. Klach Karolina V
  3. Sawicki Tobiasz V
  4. Wilczewska Oliwia V
  5. Wiśniewska Aleksandra V
  6. Białkowska Hanna VI
  7. Białkowska Izabela VI
  8. Gajdel Oliwia VI
  9. Polanowska Olimpia VI
  10. Węgłowski Karol VI
  11. Ksiuk Martyna VII
  12. Mówińska Milena VII
  13. Woźnowska Laura VII
  14. Ziółkowska Małgorzata VII
  15. Antkowiak Aleksandra II gim.
  16. Kapela Oliwia II gim.
  17. Kapica Kacper II gim.
  18. Kaszlewicz Patrycja II gim.
  19. Ksiuk Paulina II gim.
  20. Łuzińska Daria II gim.
  21. Pielacki Maksymilian II gim.
  22. Wrzesińska Julia II gim.
  23. Wysocka Oliwia II gim.
  24. Kamionka Agnieszka III gim.
  25. Osasiuk Patrycja III gim.
  26. Sękowska Wiktoria III gim.
  27. Tarwacki Szymon III gim.
  28. Wrzesińska Zuzanna III gim.

 

SSP w Gałdowie

  1. Rekowska Wiktoria V
  2. Zakrzewski Filip V
  3. Jurkiewicz Natalia VI
  4. Kalinowska Amelia VI
  5. Bagan Wiktoria VII
  6. Jankowski Maciej VII
  7. Przytulska Oliwia VII
  8. Rekowska Klaudia VII

SSP w Gromotach

  1. Kamionka Katarzyna V
  2. Kapela Klaudia V
  3. Sobczyńska Aleksandra V
  4. Kaczmarczyk Martyna VI
  5. Łuzińska Agata VI
  6. Sobczyńska Patrycja VI
  7. Wysocki Wiktor VI
  8. Kaczmarczyk Alicja VII
  9. Klach Daniel VII
  10. Piontkowska Patrycja VII

 

SSP w Lasecznie

  1. Bojanowska Paulina V
  2. Janik Aleksandra V
  3. Janik Karolina VI
  4. Głowacz Julia VII
  5. Łożyńska Wiktoria VII
  6. Skolmowski Bartosz VII

 

SSP w Rudzienicach

  1. Modrzewska Milena V
  2. Pokojski Mateusz      V
  3. Terebińska Roksana V
  4. Wilk Marcel V
  5. Kamiński Kacper VI
  6. Klimaszewska Majka VI
  7. Solis Alicja VI
  8. Szylakowska Maja VI
  9. Zielińska Martyna VI
  10. Lewińska Klaudia VII
  11. Pokojska Nikola VII
  12. Rozicki Stanisław VII
  13. Szymeczko Natalia VII

 

ZSP w Wikielcu

  1. Brzozowska Maria V
  2. Dmuchowski Roch V
  3. Różański Wiktor V
  4. Zięba Aleksandra V
  5. Bielicka Wiktoria VI
  6. Boros Jakub VI
  7. Bulik Patrycja VI
  8. Dąbrowska Oliwia VI
  9. Dołkowski Maciej VI
  • Józefowicz Sebastian VI
  • Karbowska Malwina VI
  • Koper Julia VI
  • Kowalska Maja VI
  • Moszczyńska Zuzanna VI
  • Przekopowicz Zuzanna VI
  • Różańska Kinga VI
  • Wojenkowska Michalina VI
  • Zandrowicz Kacper VI
  • Jackowski Maciej VII
  • Moszczyńska Julia VII
  • Różańska Martyna VII
  • Zelma Amelia VII

 

SSP w Ząbrowie

  1. Ciarkowska Zuzanna V
  2. Szlachcic Julia V
  3. Tomanek Kornelia V
  4. Czeszejko Nikola VI
  5. Duńska Kornelia VI
  6. Kowalczyk Natalia VI
  7. Łaszkiewicz Nikola VI
  8. Niedziałkowska Zuzanna VI
  9. Nowak Olga VI
  10. Sokołowska Ewa VI
  11. Szkopiński Hubert VI
  12. Adamska Zuzanna VII
  13. Długosz Kacper VII
  14. Gorzka Dominik VII
  15. Lasch Oliwia VII
  16. Lewandowska Oliwia VII
  17. Bednarska Oliwia II gim.
  18. Ksiuk Agnieszka II gim.
  19. Plec Urszula II gim.
  20. Rama Alicja II gim.
  21. Szczepańska Nikola II gim.
  22. Galińska Agata III gim
  23. Galińska Angelika III gim.
  24. Łukomska Wiktoria III gim.
  25. Makowska Malwina III gim..
  26. Śliżewska Julia III gim.
  27. Wysocka Marta III gim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.