a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościNowy inwestor w gminie Iława !!!

Nowy inwestor w gminie Iława !!!

Nowy inwestor w gminie Iława !!!

                Nawet 40 nowych miejsc pracy może powstać w Stradomnie. Firma DWS Wind Turbine Service Sp. z o.o. z Rypina planuje przeniesienie siedziby firmy na teren gminy Iława oraz budowę hali produkcyjnej.

Firma DWS Wind Turbine Service to Polska firma wywodząca się z sektora energetyki wiatrowej – informuje Wojciech Sadowski manager DWS – Obecnie oferowane przez nas usługi na rynku Polskim i nie tylko związane są z obsługą farm wiatrowych, serwisem doraźnym i długoterminowym turbin wiatrowych. Jako jedna z nielicznych Polskich Firm na rynku posiadamy niezbędne kompetencje oraz doświadczenie poparte praktyką oraz szkoleniami organizowanymi przez wiodących producentów Turbin Wiatrowych. Z oferowanych przez nas usług skorzystały już takie firmy jak: GAMESA, VESTAS, PGE ENERGIA ODNAWIALNA, ENERGA WYTWARZANIE.  

W nowo powstałej firmie zatrudnienie znajdą osoby z wykształceniem technicznym i inżynieryjnym.

http://www.dwsservice.pl/

 

 

Udostępnij:
Tagi
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.