Data publikacji: 2023-11-16, 0:00

Ilość wyświetleń: 273

Uczniowie z Gminy Iława kibicowali AZS-owi


Odsłuchaj

Powrót

Miła niespodzianka spotkała uczniów szkół gminnych. W środę (16.11) uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w meczu Plus Ligi zespołu Indykpol AZS Olsztyn z zespołem Norwid Częstochowa. Wydarzenie odbyło się w iławskiej hali sportowej. Udział w wydarzeniu był możliwy dzięki umowie zawartej przez Gminę Iława z AZS Indykpol, w ramach projektu „Partnerstwa Regionalnego”. Dzięki niej w tej imprezie uczestniczyło 200 uczniów ze szkół z terenu gminy Iława.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu sportowym to również doskonała forma promocji dla gminy Iława. Podczas meczu były wyeksponowane banery promocyjne gminy Iława, a spiker informował o naszym udziale w tym projekcie. Informacja o tym wydarzeniu została również umieszczona na stronie internetowej klubu oraz została podana w mediach olsztyńskich.

Dzięki udziałowi w projekcie na terenie gminy zostanie również przeprowadzony przez zawodników Indykpol AZS Olsztyn pokazowy trening dla uczniów gminnych szkół.

Większość uczniów uczestniczyła w takim wydarzeniu po raz pierwszy. Po meczu Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński otrzymał okolicznościową koszulkę z herbem gminy, a sam wręczył statuetkę MVP oraz gadżety promocyjne najlepszemu zawodnikowi meczu.


Galeria zdjęć


Flagi i logotypy Unii Europejskiej, Rzeczpospolita Polska oraz Warmii i Mazur