a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościPrezent mikołajkowy od Gminy Iława

Prezent mikołajkowy od Gminy Iława

Prezent mikołajkowy od Gminy Iława

                Miła niespodzianka spotkała uczniów szkół gminnych. W poniedziałek (4.12) uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w meczu Plus Ligi zespołu Indykpol AZS Olsztyn z Łuczniczką Bydgoszcz. Wydarzenie odbyło się w Hali Urania w Olsztynie. Wyjazd na mecz był możliwy dzięki umowie zawartej przez Gminę Iława z AZS Indykpol, w ramach projektu „Partnerstwa Regionalnego”. Dzięki niej w tej imprezie uczestniczyło prawie 200 uczniów ze szkół z terenu gminy Iława.

Umowę z Prezesem Zarządu Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. Tomaszem Jankowskim podpisał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Uczestnictwo w tym wydarzeniu sportowym to również doskonała forma promocji dla gminy Iława. Podczas meczu były wyeksponowane banery promocyjne gminy Iława, spiker informował o naszym udziale w tym projekcie a libero olsztyńskiej drużyny występował w koszulce z herbem gminy.  Informacja o tym wydarzeniu została również umieszczona na stronie internetowej klubu oraz została podana w mediach olsztyńskich.

Dzięki udziałowi w projekcie na terenie gminy zostanie również przeprowadzony przez zawodników Indykpol AZS Olsztyn pokazowy trening dla uczniów gminnych szkół.

Większość uczniów uczestniczyła w takim wydarzeniu po raz pierwszy. Uczniowie  mieli okazję otrzymać autografy od zawodników oraz zrobili sobie z nimi wspólne, pamiątkowego zdjęcia. Po meczu Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński otrzymał okolicznościową koszulkę z herbem gminy, a sam wręczył statuetkę MVP oraz gadżety promocyjne najlepszemu zawodnikowi meczu.

 

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.