a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .

Spotkanie Noworoczne 2018

Spotkanie Noworoczne 2018

W piątek, 12 stycznia 2018 roku w Karczmie „Łabędź”, w Nowej Wsi odbyło się Spotkanie Noworoczne Gminy Iława. Licznie przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli z różnych środowisk samorządowców, radnych, burmistrzów, wójtów,  sołtysów, przedsiębiorców, lokalnych mediów oraz innych osób pracujących na rzecz lokalnej społeczności Gminy Iława. Wśród przybyłych gości byli m.in. posłowie Elżbieta Gelert i Jacek Protas, Wicewojewoda Warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, radna sejmiku warmińsko-mazurskiego Bernadetta Hordejuk, Starosta Powiatu Iławskiego – Marek Polański, i wielu innych przedstawicieli samorządów.   W tym uroczystym dniu nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych, księży proboszczów z parafii Gminy Iława, pracowników Urzędu Gminy i gminnych jednostek organizacyjnych oraz osób zaprzyjaźnionych w współpracujących z gminą Iława.

Następnie został wyświetlony film przedstawiający osiągnięcia i sukcesy jakie odniosła Gmina Iława w poprzednim roku w dziedzinie kultury, sportu i inwestycji.

Po projekcji filmu głos zabrali zaproszeni goście, którzy gratulowali wójtowi sukcesów i osiągnięć gminnego samorządu. Podczas swojego wystąpienia komendant hufca ZHP w Iławie – Maciej Marciniak wręczył Wójtowi Harmacińskiemu srebrną odznakę za zasługi dla harcerstwa. Na uwagę zasłużyła również wypowiedź Jana Szynaki, który obiecał Gminie Iława całego tira mebli.

Oprawę artystyczną Spotkania Noworocznego zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

 

 

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.