a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościStyczniowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Styczniowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

Styczniowe „Wyprawki dla Malucha” już wręczone

28 stycznia 2019 roku wręczone zostały „Wyprawki dla malucha”. Wyprawka jest pomocą rzeczową z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.
W tym miesiącu wyprawki zostały przyznane dla 7 rodzin: Sylwii Cymer, Anny i Dariusza Lubiejewskich, Magdaleny i Krzysztofa Osasiuk, Anny i Marka Piontkowskich, Beaty i Zbigniewa Sadowskich, Bernadety Trojan i Pawła Walskiego oraz Moniki i Arkadiusza Załuszkiewicz.
Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.