a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .

VIP Samorządu

VIP Samorządu

W piątek, 27 października Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński otrzymał prestiżową statuetkę Magazynu VIP w kategorii VIP samorządu. Magazyn VIP przyznaje prestiżowe nagrody osobom, firmom, instytucjom, miejscom, produktom, usługom, które odznaczyły się wybitnymi  osiągnięciami i najwyższą jakością swoich wyrobów. 

Laureaci magazynu „VIP” reprezentują różne dziedziny życia: kulturę, sztukę, biznes, samorządy, służbę zdrowia, ale wszyscy mają wspólny mianownik, w swoich dziedzinach są liderami w całym kraju. Kreują wizerunek Polski, polskiej gospodarki, kultury i sztuki na całym świecie, tworzą nowe miejsca pracy i wdrażają najnowocześniejsze technologie. VIP to osoba, która swoją ciężką wieloletnią pracą osiągnęła nie tylko sukces zawodowy, lecz także zdobyła szacunek klientów, czy publiczności.

Warto również podkreślić, że podczas gali wyróżnienia otrzymali znani aktorzy –  wyjątkowi ludzie filmu i teatru, których role tkwią głęboko w pamięci widzów oraz  osobistości życia publicznego, miedzy innymi:  Wojciech Pszoniak, Janusz Gajos, Zbigniew Zamachowski, Olgierd Łukaszewicz, Izabela Trojanowska, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Paweł Wawrzecki, Janina Ochojska. Redakcja magazynu VIP, zapraszając polskich przedsiębiorców, samorządowców  oraz artystów do swojego elitarnego grona, doceniła przede wszystkim konsekwentną drogę rozwoju, która zwieńczona została spektakularnym sukcesem.

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.