Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościWójt podpisał dwie umowy na utrzymanie dróg

Wójt podpisał dwie umowy na utrzymanie dróg

W czwartek, 4 stycznia Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał dwie umowy.

Pierwsza dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2018: Część I – „Naprawa, remonty i bieżące utrzymanie dróg gruntowych, żużlowych, tłuczniowych i utwardzonych oraz chodników na terenie Gminy Iława”. Wykonawcą jej będzie firma Roboty Ziemne, Roman Czuczko, ul. Brata Alberta 6A/13, 14-200 Iława, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Umowa obowiązuje do końca roku 2018.

Druga umowa dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2018: Część II – „Profilowanie dróg gminnych nie utwardzonych oraz zagęszczanie dróg gminnych nie utwardzonych po profilowaniu na terenie Gminy Iława w roku 2018”. Wykonawcą jej będzie firma Usługi Ziemne, Jan Szczepański, Frednowy 59A, 14-200 Iława, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Umowa obowiązuje do końca roku 2018.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.