a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościWójt rozdał dzieciom „Śniadanka”

Wójt rozdał dzieciom „Śniadanka”

Wójt rozdał dzieciom „Śniadanka”

W dniach 7 i 14 listopada br. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński odwiedził gminne szkoły podstawowe, by wręczyć uczniom klas pierwszych ekologiczne pudełka śniadaniowe. Akcja jest przeprowadzana wspólnie z Gazetą Iławską od kilku lat. Współfundatorem tegorocznej akcji była firma „Pami”, producent obuwia, która swoją działalność prowadzi na terenie gminy.

Wójt każdorazowo bierze w niej udział, podczas spotkań z pierwszakami przeprowadza rozmowę, w której jest mówione jak bardzo ważne jest drugie śniadanie i zdrowe odżywanie. Okazało się, że dzieci wiedzą dużo o zdrowym trybie życia. Każdy z maluchów otrzymał pudełko opatrzone herbem naszej gminy wraz z sokiem i odżywczym batonikiem.

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.