Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościWrześniowe „Wyprawki dla Malucha” wręczone

Wrześniowe „Wyprawki dla Malucha” wręczone

Aż osiemnaście rodzin z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”. Wyprawki zostały wręczone w środę, 26 września przez pomysłodawcę programu Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Marty Majewskiej i Arkadiusza Antoniaka, Joanny Bębenek i Łukasza Mućki, Karoliny Deling i Arkadiusza Melera, Klaudi Duńskiej i Przemysława Wieczorka, Oliwii Dymowskiej, Anny i Roberta Jankowskich, Patrycji i Tomasza Kuźmów, Anny i Jarosława Łużyńskich, Eweliny Maraszek i Waldemara Duńskiego, Moniki i Piotra Milewczyk, Katarzyny i Rafała Prela, Anny i Łukasza Rodaków, Marty i Krzysztofa Strzemińskich, Angeliki i Remigiusza Suszków, Emilii Szepczyńskiej – Synowiec i Krzysztofa Synowiec, Alony i Juriia Urdynets, Malwiny Zielińskiej i Andrzeja Sendeckiego oraz Anety i Cezarego Zuśka..

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.