Strona głównaDla mieszkańcaAktualności„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

Kolejne rodziny z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”. Wyprawki zostały wręczone w czwartek, 30 sierpnia przez pomysłodawcę programu Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Małgorzacie i Przemysława Karasz, Anny i Piotra Kaszlewiczom, Katarzyny Kosińskiej i Łukasza Kaczmarczyka, Iwony i Piotra Kowalczykom, Pauliny Pogorzelskiej i Dariusza Cendrowskiego, Beaty i Mateusza Radtke, Iwony Tworzowskiej i Patryka Olszewskiego oraz Emilii i Piotra Wrzosków.

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.