Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2018 już za nami – Galeria zdjęć, video (Aktualizacja – wyniki)

W sobotę, 14 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława.

Turniej trwał do wieczora. Zwycięzcom pamiątkowe statuetki i puchary wręczył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Dziękujemy tancerzom za przybycie i dostarczenie nam wielu pozytywnych emocji.

Oto wyniki gospodarzy tych zmagań – reprezentantów iławskiej Gracji (za Uczniowskim Klubem Sportowym Gracja):

W kategorii 8-9 lat „G”

• Miejsce 2 – Kopaczewska Lena – Czyżak Robert
  • Miejsce 2 – Bielawska Michalina – Kłosowski Mariusz
  • Miejsce 2 – Słowik Oliwia – Tyburski Radosław
  • Miejsce 3 – Wiśniewska Iza – Krysztofiak Miłosz
  • Miejsce 3 – Barczak Rozalia – Kowalewski Tobiasz

W kategorii 12-13 „E”

• Miejsce 1 – Kim Kyuwon – Langiewicz Patrycja
  • Miejsce 7 – Kawski Bartłomiej – Woźniak Julia
  • Miejsce 9 – Nastaj Olgierd – Kowalczyk Pola

f

W kategorii 14-15 „B” para taneczna Słowik Filip i Lorkowska Alicja zajęli 6. miejsce w stylu standardowym i 5. miejsce w stylu latynoamerykańskim.

W kategorii Senior Hobby pary Gracji zajęły I miejsce:

• Szymański Jarosław – Szymańska Renata
  • Wojtkiewicz Grzegorz – Wojtkiewicz Anna

Pełne wyniki TUTAJ

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.