HomeDla mieszkańcaAktualności25 LAT IŁAWSKIEGO „ROLNIKA”

25 LAT IŁAWSKIEGO „ROLNIKA”

Firma „Rolnik” Jadwigi i Stanisława Kołodziejczyków rozpoczęła swoją działalność 25 lat temu, w 1995 roku. Z okazji jubileuszu właścicieli firmy odwiedził dzisiaj, 9 grudnia Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Z powodu pandemii nie mógł się odbyć uroczysty jubileusz firmy, który wypadał 1 czerwca br. Właściciele firmy od początku swojej działalności współpracowali z Gminą Iława. Państwo Jadwiga i Stanisław Kołodziejczyk chętnie angażowali się w życie gminy. Wielokrotnie udzielali wsparcia podczas organizacji Dożynek Gminnych. Z okazji 25-lecia Wójt Harmaciński przekazał właścicielom „Rolnika” bukiet kwiatów oraz okolicznościową statuetkę i drobne upominki.

W tym pięknym dniu życzymy Państwu Jadwidze i Stanisławowi Kołodziejczyk oraz córce Klaudii dalszych sukcesów w prowadzeniu działalności zawodowej, a w życiu prywatnym zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.

Wszystkiego dobrego!