HomeDla mieszkańcaAktualnościABSOLWENCI    ZĄBROWO i LZS FREDNOWY  ZWYCIĘZCAMI TURNIEJU PIŁKI  SIATKOWEJ  MĘŻCZYZN  O PUCHAR  WÓJTA  GMINY  IŁAWA

TURNIEJ  PIŁKI  SIATKOWEJ  MĘŻCZYZN  O PUCHAR  WÓJTA  GMINY  IŁAWA

W  Sali Sportowej  ZS- P Wikielec  w  dniu 17-03-2018 rozegrano Turniej  Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.  Po zaciętej rywalizacji   tegoroczny turniej wygrali siatkarze Absolwenci Ząbrowo.  Druga lokata dla ekipy LZS Frednowy, trzecie dla zespołu                                   o kolejności miejsc 2,3,4 zadecydował  stosunek setów . Dwie  pierwsze ekipy   będą gminę Iława w rozgrywkach wojewódzkich..

Startowało 5 drużyn systemem „każdy z każdym”.

Rezultaty spotkań turnieju:

1. Absolwenci Ząbrowo –  Dinozaury Ząbrowo             2:0

( 25:21)  ( 25:18 )

1. LZS Frednowy                    – Paintball Stradomno             2:0

( 25:20 ) ( 25:14  )

1. MGS Jędrychowo –  Absolwenci Ząbrowo                1:2

( 11:25 ) ( 25:22 )  ( 10:15 )

4  Dinozaury Ząbrowo           –  Paintball Stradomno                   0:2

( 12:25 ) ( 11:25 )

1. LZS Frednowy –  Absolwenci Ząbrowo                    0:2

( 23:25 ) ( 15;25  )

1. MGS Jędrychowo             –   Dinozaury Ząbrowo                     2:0

( 25:11  ) ( 25:17 )

1. 7. Paintball Stradomno        –  MGS Jędrychowo                           2:1

( 25:19 ) ( 22:25  ) ( 15:11 )

1. 8. LZS Frednowy                  –  Dinozaury Ząbrowo                       2:0

( 25:17 ) ( 25:17 )

1. 9. MGS Jędrychowo            –  LZS Frednowy                                 2:1

( 25:20 ) ( 23:25 ) ( 15:9)

1. Paintball Stradomno – Absolwenci Ząbrowo                          0:2

( 13:25  ) ( 23:25 )

KOŃCOWA  TABELA  TURNIEJU

============================

1 m Absolwenci  Ząbrowo

2 m. LZS Frednowy

3 m  MGS Jędrychowo

4 m. Paintbaal Stradomno

5 m. Dinozaury Ząbrowo

Najwszechstronniejszy  siatkarz: Iwo Myśliński  – Absolwenci Ząbrowo

Najlepszy  atakujący: Paweł  Papierowski  – MGS Jędrychowo

Najlepszy  rozgrywający:  Piotr  Zdzichowski  Paintbaal  Stradomno

Drużyny:  Absolwenci Ząbrowo i  LZS Frednowy  reprezentują gminę  Iława w

zawodach wojewódzkich  Mistrzostw Województwa WMZ LZS.

Spotkania sędziowali: Rita Łapacz i Michał Tambor.

Organizatorzy dziękują Bożenie Lewandowskiej Dyrektor ZS – P w Wikielcu za udostępnienie Sali Sportowej. Małgorzacie Pawłowskiej i Bogdanowi Pawłowskiemu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

Organizatorzy turnieju: Wójt Gminy Iława, ZS – P Wikielec, Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie.

Składy drużyn.

Absolwenci Ząbrowo: Iwo Myślinski,  Bartosz Szejerka. Sławomir Oleksiak,  Alex Cichocki, Łukasz Olszewski Cezary  Kornaga.

LZS  Frednowy:  Kamil  Taborek, Rafał Kijewski, Dariusz Smułkowski, Andrzej Nieścioruk, Mikołaj Nieścioruk, Krzysztof  Kosobudzki, Miłosz Boguszewicz, Piotr  Muzyka, Grzegorz Smoliński.

Z. Patoła