a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościAkcja Honorowego Krwiodawstwa

Akcja Honorowego Krwiodawstwa

Akcja Honorowego Krwiodawstwa

13 czerwca w Urzędzie Gminy w Iławie z inicjatywy Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława została przeprowadzona akcja zbiórki krwi w ramach Honorowego Krwiodawstwa.

Plakat promujący wydarzenie stworzyli wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego z Rudzienic. W akcji wzięło udział 30 osób, z których 24 oddało krew. Dzięki ofiarności krwiodawców udało się zebrać 11 litrów krwi.

Wszystkich, którzy nie mogli być z nami w tym dniu, zapraszamy do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Iławie. A za rok zapraszamy ponownie do Urzędu Gminy, na kolejną akcję krwiodawstwa.

Tekst i zdjęcia: Robert Jankowski, UG Iława

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.