a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościBIEG „DOBRO WRACA”

BIEG „DOBRO WRACA”

BIEG „DOBRO WRACA”

    Ponad 200 osób pojawiło się na starcie charytatywnego biegu „Dobro Wraca”, który honorowym patronatem objęła gmina Iława. Biegaczy powitali włodarze samorządów: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z zastępcą Andrzejem Brachem, burmistrz miasta Iława Dawid Kopaczewski wraz z zastępcą Dorotą Kamińską oraz Wicestarosta powiatu iławskiego Marek Polański.

Niedzielny bieg miał charakter charytatywny. Zamiast wpisowego biegacze ufundowali podopiecznym domu dziecka w Kisielicach drobne upominki mikołajkowe. Lekkoatleci mogli za to liczyć na mecie na okolicznościowe medale wykonane przez dzieci.

Organizatorem biegu było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie oraz lokalne samorządy, które objęły honorowym patronatem imprezę, pomogli przy zabezpieczeniu trasy oraz przygotowali punkty żywieniowe.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji biegu strażakom z OSP Ząbrowo, Dyrektor SP w Ząbrowie Joannie Marciniak wraz z pracownikami, sołtys i radzie sołeckiej sołectwa Ząbrowo Beacie Nowakowskiej, sołtysowi i radzie sołeckiej sołectwa Gałdowo Janowi Olejnikowi oraz Przewodniczącej KGW Gałdowo Karolinie Jaworskiej.

Opracował: Robert Jankowski, UG Iława

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.