a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościBIEG „ZASUWAJ” VOL. 2

BIEG „ZASUWAJ” VOL. 2

BIEG „ZASUWAJ” VOL. 2

          W dniu wczorajszym, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie dotyczące organizacji Biegu Przełajowego „Zasuwaj” 2020. Tegoroczna edycja biegu odbędzie się 23 lutego 2020 roku i przebiegać będzie tą samą trasą co w roku z tą różnicą, że start odbędzie się w Iławie, a meta w Suszu.

Na spotkaniu omówione zostały kwestie organizacyjne i bezpieczeństwa uczestników zawodów. Ustalono również termin rozpoczęcia zapisów na poniedziałek 9 grudnia od godziny 8.00.

W spotkaniu  uczestniczyli organizatorzy imprezy: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, burmistrz miasta Iława Dawid Kopaczewski, starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski, burmistrz miasta Susz Krzysztof Pietrzykowski.

Opracował: Robert Jankowski, UG Iława

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.