a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościBudowa remizy OSP we Franciszkowie na finiszu

Budowa remizy OSP we Franciszkowie na finiszu

Budowa remizy OSP we Franciszkowie na finiszu

Już niedługo druhowie z OSP we Franciszkowie będą mogli korzystać z nowej remizy. Umowę na III etap jej budowy podpisał w dniu dzisiejszym (14.11) wójt Krzysztof Harmaciński.

Wykonawcą inwestycji będzie Konsorcjum „Budowanie Domów”: „Lech-Bud” Leszek Woźnowski & Firma Budowlana Sławomir Drzymalski. W ramach umowy zostanie zamontowana stolarka okienna i drzwiowa, powstaną przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne. Budynek zostanie ocieplony wraz z wykonaniem elewacji. Wewnątrz zostaną wykonane prace wykończeniowe oraz instalacje sanitarne. Zagospodarowany zostanie również teren. Powstaną chodniki, dojazdy oraz oświetlenie.

Wartość całego zadania wyniesie 370 tysięcy złotych i zostanie ono ukończone do 31 maja 2020 roku.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.