a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościDobre Zarządzanie Kluczem Do Sukcesu

Dobre Zarządzanie Kluczem Do Sukcesu

Dobre Zarządzanie Kluczem Do Sukcesu

Już po raz czwarty redakcja Magazynu Gospodarczego FAKTY wręczała statuetki „Firma Dobrze Zarządzana” dla najlepszych podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Uroczysta gala miała miejsce 13 czerwca w stylowych wnętrzach Teatru Sabat w Warszawie.

Od ponad 15 lat wydawca Magazynu Gospodarczego FAKTY, Wydawnictwo Maxmedia, realizuje projekty promocyjne, współpracując z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Centre Club, Kancelarią Prezydenta RP, największymi organizacjami branżowymi i izbami gospodarczymi w kraju. Jednym z takich projektów jest konkurs Samorząd Dobrze Zarządzany, który corocznie odbywa się od 2015 roku. Ma on na celu uhonorowanie organizacji i ich właścicieli, menadżerów czy włodarzy, którzy efektywnie i ambitnie radzą sobie w swoich dziedzinach.

Gminę Iława na Gali reprezentował Wójt Gminy Krzysztof Harmaciński, który otrzymał statuetkę w kategorii Samorząd Dobrze Zarządzany – Samorząd 30-lecia.

Podczas gali uhonorowana została również iławska firma IPIB Sp. z o.o. Prezes IPIB-u Marek Malinowski otrzymał statuetkę Firma Dobrze Zarządzana w kategorii Budownictwo i Nieruchomości.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.