HomeDla mieszkańcaAktualnościDobre Zarządzanie Kluczem Do Sukcesu

Dobre Zarządzanie Kluczem Do Sukcesu

Już po raz czwarty redakcja Magazynu Gospodarczego FAKTY wręczała statuetki „Firma Dobrze Zarządzana” dla najlepszych podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Uroczysta gala miała miejsce 13 czerwca w stylowych wnętrzach Teatru Sabat w Warszawie.

Od ponad 15 lat wydawca Magazynu Gospodarczego FAKTY, Wydawnictwo Maxmedia, realizuje projekty promocyjne, współpracując z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Centre Club, Kancelarią Prezydenta RP, największymi organizacjami branżowymi i izbami gospodarczymi w kraju. Jednym z takich projektów jest konkurs Samorząd Dobrze Zarządzany, który corocznie odbywa się od 2015 roku. Ma on na celu uhonorowanie organizacji i ich właścicieli, menadżerów czy włodarzy, którzy efektywnie i ambitnie radzą sobie w swoich dziedzinach.

Gminę Iława na Gali reprezentował Wójt Gminy Krzysztof Harmaciński, który otrzymał statuetkę w kategorii Samorząd Dobrze Zarządzany – Samorząd 30-lecia.

Podczas gali uhonorowana została również iławska firma IPIB Sp. z o.o. Prezes IPIB-u Marek Malinowski otrzymał statuetkę Firma Dobrze Zarządzana w kategorii Budownictwo i Nieruchomości.