a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościDzień Kobiet z Kołami Gospodyń Wiejskich

Dzień Kobiet z Kołami Gospodyń Wiejskich

Dzień Kobiet z Kołami Gospodyń Wiejskich

W piątek, 8 marca w Urzędzie Gminy Wójt Krzysztof Harmaciński spotkał się z przewodniczącymi Kół Gospodyń Wiejskich. Na początku spotkania wójt powitał przybyłe panie i podziękował im za owocną współpracę z Gminą Iława i za ich pracę na rzecz lokalnej społeczności.

8 marca obchodzimy również Dzień Kobiet. Z tej okazji wójt Harmaciński złożył przewodniczącym serdeczne życzenia i wyrazy uznania dla wszystkich członkiń Kół Gospodyń Wiejskich. Panie z okazji ich święta otrzymały kwiaty oraz drobne upominki.

Wszystkim paniom z okazji ich święta jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.

Wszystkiego dobrego!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.