a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGmina będzie współpracować z miastem

Gmina będzie współpracować z miastem

Gmina będzie współpracować z miastem

                W dniu dzisiejszym (30.11) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński spotkał się z Burmistrzem Miasta Iława Dawidem Kopaczewskim. Spotkanie dotyczyło współpracy pomiędzy samorządami w nowej kadencji.

Podczas spotkania poruszone zostały m.in. tematy gospodarcze, inwestycyjne, społeczne, ale również możliwość współpracy na niwie sportu i kultury. Obaj włodarze wyrazili chęć zacieśnienia współpracy między samorządami.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i został już ustalony termin kolejnego.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.