a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGmina Iława doceniona w kraju

Gmina Iława doceniona w kraju

Gmina Iława doceniona w kraju

W ubiegły piątek, 11 października Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński otrzymał prestiżową statuetkę Magazynu VIP w kategorii VIP samorządu oraz tytuł Wójt Roku 2019. Magazyn VIP przyznaje prestiżowe nagrody osobom, firmom, instytucjom, miejscom, produktom, usługom, które odznaczyły się wybitnymi  osiągnięciami i najwyższą jakością swoich wyrobów. 

Laureaci magazynu „VIP” reprezentują różne dziedziny życia: kulturę, sztukę, biznes, samorządy, służbę zdrowia, ale wszyscy mają wspólny mianownik, w swoich dziedzinach są liderami w całym kraju. Kreują wizerunek Polski, polskiej gospodarki, kultury i sztuki na całym świecie, tworzą nowe miejsca pracy i wdrażają najnowocześniejsze technologie. VIP to osoba, która swoją ciężką wieloletnią pracą osiągnęła nie tylko sukces zawodowy, lecz także zdobyła szacunek klientów, czy publiczności.

Redakcja magazynu VIP, zapraszając polskich przedsiębiorców, samorządowców  oraz artystów do swojego elitarnego grona, doceniła przede wszystkim konsekwentną drogę rozwoju, która zwieńczona została spektakularnym sukcesem.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.