HomeDla mieszkańcaAktualnościGmina Iława Liderem dostępności danych przestrzennych Inspire 2018

Gmina Iława Liderem dostępności danych przestrzennych Inspire 2018

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszej gminy. W plebiscycie „Lider dostępności danych przestrzennych Inspire 2018” Gmina Iława znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu. Wyniki zostały ustalone na podstawie statystyk udostępniania danych planistycznych na ogólnopolskim portalu mapowym- www.mapa.inspire-hub.pl .

Jest to imponujący wynik, który oznacza, że każdego dnia z portalu korzysta kilkadziesiąt zainteresowanych osób. Sposób umieszczenia informacji na oficjalnej stronie gminy oraz BIP-ie jest jasny i przystępny.

Okolicznościową statuetkę odebrał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.