a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGMINA IŁAWA PERŁĄ SAMORZĄDU

GMINA IŁAWA PERŁĄ SAMORZĄDU

GMINA IŁAWA PERŁĄ SAMORZĄDU

Kolejny raz mamy powody do dumy i radości. Podczas kongresu Perły Samorządu 2021 zorganizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna, który odbył się w 12 maja 2021 r. gmina Iława odniosła spektakularny sukces. Zajęliśmy dwa pierwsze miejsca: w kategorii Gminy wiejskie oraz w kategorii Włodarz. Gala, podobnie jak ubiegłoroczna, odbyła się w formule hybrydowej. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński uczestniczył w niej za pomocą platformy internetowej.

I miejsce w kategorii Włodarz zajął Wójt Gminy Krzysztof Harmaciński. Warto podkreślić, że jest to już szóste zwycięstwo w rankingu Perły Samorządu.  Również w kategorii Gmina wiejska Gmina Iława nie miała konkurencji i zajęła I miejsce. Miano Pereł Samorządu należy się tym, którzy nie tylko doskonale realizują powierzone prawem zadania, ale też w inspirujący i ambitny sposób odnoszą się do kluczowych wyzwań społecznych, środowiskowych i demograficznych, a w efekcie zapewniają lokalnym społecznościom wyjątkową jakość życia.

Podczas kongresu dwukrotnie zabrał głos Wójt Harmaciński, który podkreślił rolę osób zaangażowanych w pracę na rzecz gminy i jej mieszkańców. Warto również zaznaczyć, że wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele samorządów z Gdańska, Gdyni, Poznania, Krakowa i wielu innych.

Retransmisja Gali

Więcej informacji TUTAJ

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.