HomeDla mieszkańcaAktualnościGMINA IŁAWA WSPIERA WOŚP. MOŻNA WYLICYTOWAĆ OKAZAŁY TORT I PATERĘ (AKTUALIZACJA)

Gmina Iława jak co roku bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na ograniczenia pandemiczne nie mógł odbyć się tradycyjny finał w Szkole Podstawowej w Wikielcu. W tym roku gmina wsparła WOŚP wspólnie z Iławskim Centrum Kultury w Iławie.

Tegoroczna edycja orkiestry przeniosła się do internetu, gdzie można wylicytować przekazane przedmioty. Jak co roku w akcję zaangażowali się mieszkańcy gminy. Zbiórką darów zajął się Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Zwykle w dniu poprzedzającym finał panie z Kół Gospodyń Wiejskich przekazywały wykonane przez nie torty na licytację. Niestety w tym roku nie było to możliwe. W zamian tego koła wpłaciły 900 zł na konto WOŚP. Okazały tort przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Tynwałdu , a okoliczną paterę z wygrawerowanym herbem gminy przekazał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Urząd Gminy przekazał również na licytację zestaw gadżetów promocyjnych.

Tort, wraz z paterą można wylicytować TUTAJ

Miło nam poinformować, że tort wraz z paterą został zlicytowany za kwotę 315 zł! Zwycięzcy licytacji życzymy smacznego!

Zestaw Gadżetów promocyjnych gminy można wylicytować TUTAJ

29. Finał WOŚP w Kinoteatrze “Pasja”. Retransmisję można obejrzeć TUTAJ