a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGminna Gala Sportu i Kultury 2017

Gminna Gala Sportu i Kultury 2017

Gminna Gala Sportu i Kultury 2017

W piątek, 24 lutego br. w Sali Sportowej zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu tradycyjnie odbyła się Gminna Gala Sportu i Kultury. Na Gali zgromadzili się liczni goście, wśród których nie zabrakło Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina,  przedstawicieli samorządu terytorialnego, dyrektorów szkół, radnych gminy, sołtysów, lokalnych przedsiębiorców, księży, ludzi zasłużonych dla sportu i kultury. Przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół z Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie „Grasz-Band”. Gala była okazją do uhonorowania ludzi zasłużonych w dziedzinie sportu i kultury.  Okolicznościowe statuetki wręczył Wójt Gminy wraz z Marszałkiem Województwa. W czasie uroczystości Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin wręczył odznaczenie w uznaniu zasług z okazji 70-lecia LZS Wójtowi Gminy Iława Krzysztofowi Harmacińskiemu.  Podczas Gali przyznane zostały również stypendia sportowe. Pełną listę publikujemy poniżej.

ZA WSPIERANIE KULTURY  W GMINIE IŁAWA  W ROKU 2016

Dla:

  1. Marka Malinowskiego prezesa IPIB
  2. Jarosława Grudziąża
  3. Mirosława Masztalerka
  4. Adama Olszewskiego
  5. Mirosława Pyzio
  6. Macieja Pacynko
  7. Stanisławy Pańczuk
  8. Teresy Boros
  9. Doroty i Piotra Stadnickich właścicieli Hotelu Stary Tartak
  10. Aliny i Jana Szynaka właścicieli Firmy Szynaka Meble
  11. Beaty i Sławomira Piotrowskich – Uroda Polska Sp. Z o.o.

 

 

ZA ROZWÓJ KULTURY I SPORTU W GMINIE IŁAWA W ROKU 2016 roku

 

Dla:

Starostwa Powiatowego w Iławie

 

ZA WSPÓŁPRACAĘ NA NIWIE KULTURY W ROKU 2016

 

DLA

  1. Katarzyny Kowalkowskiej
  2. Jakuba Bądkowskiego
  3. Tomasza Krawecia
  4. Emilii Skolmowskiej
  5. Lidii Miłosz
  6. Kingi Groszkowskiej
  7. Stanisława Kowalkowskiego
  8. Henryka Plisa
  9. Dariusza Paczkowskiego

 

ZA WYBITNY WKŁAD W ROZWÓJ KULTURY GMINY IŁAWA W ROKU 2016

DLA

  1. Stanisława Kożuchowskiego
  2. Michała Stadnickiego

 

ZA PROMOCJĘ KULTURY GMINY IŁAWA I KULTYWOWANIE TRADYCJI LUDOWEJ W ROKU 2016

DLA

  1. Zespołu „Gosposie”
  2. Zespołu „Morawa „
  3. Zespołu  „Dzieci Ziemi Iławskiej”

 

ZA PROMOCJĘ KULTURY GMINY IŁAWA W ROKU 2016

DLA

  1. Moniki Kopaczewskiej

 

ZA  WSPIERANIE KULTURY GMINY IŁAWA W ROKU 2016

DLA

  1. Koła Gospodyń Wiejskich w Ząbrowie
  2. Koła Gospodyń Wiejskich w Szałkowie
  3. Koła Gospodyń Wiejskich w Gałdowie
  4. Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi
  5. Koła Gospodyń Wiejskich w Tynwałdzie
  6. Koła Gospodyń Wiejskich w Kałdunach
  7. Koła Gospodyń Wiejskich w Gulbiu
  8. Koła gospodyń Wiejskich w Szymbarku
  9. Koła Gospodyń Wiejskich w Ławicach
  10. Koła Gospodyń Wiejskich w Gromotach
  11. Koła Gospodyń Wiejskich w Radomku
  12. Kazimierza Arciszewskiego- prezesa OSP Siemiany
  13. Marzeny Bendelewskiej
  14. Samorządowej Szkoły Podstawowej w Ząbrowie,
  15. Samorządowej Szkoły Podstawowej w Lasecznie, 
  16. Samorządowej Szkoły Podstawowej w Rudzienicach,
  17. Samorządowej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
  18. Samorządowej Szkoły Podstawowej we Frednowych
  19. Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gałdowie
  20. Towarzystwa Ziemi Rudzienickiej
  21. Stowarzyszenia Przyjaciół Szałkowa „AGRO-TUR”,
  22. Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ząbrowa

ZA SZCZEGÓLNY WKŁAD W ROZWÓJ I UPOWSZECHNIANIE  KULTURY

W GMINIE IŁAWA W ROKU 2016

DLA

  1. Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie

 

ZA ROZWÓJ KULTURY I SPORTU W GMINIE IŁAWA W ROKU 2016 roku

STATUETKA SPECJALNA

Dla

1 . Henryka Szabelskiego  Dyrektora ZOSS w Iławie

  1. Zbigniewa  Gnaczyńskiego – prezesa BS w Iławie

 

WYKAZ  OSÓB I KLUBÓW  WYRÓŻNIONYCH ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

W  2016  ROKU  Z GMINY  IŁAWA.

Osiągnięcia indywidualne 

  1. ŁUKASZ LEWANDOWSKI
  2. OLIWIA MAĆKO
  3. KAROLINA JAWORSKA
  4. WIESŁAW KUBAN

5.KATARZYNA KUBAN

  1. HANNA OLSZEWSKA
  2. HANNA PRZYBYCKA
  3. JANUSZ CIARCZYŃSKI
  4. WIKTORIA KWIATKOWSKA

10.WIESLAW KWIATKOWSKI

  1. SZYMON CZWARNÓG
  2. LAURA NOWOTNIK

13.ARKADIUSZ AKERMAN

14 KRZYSZTOF BĄDKOWSKI

  1. RITA ŁAPACZ
  2. RAFAŁ RABCZYŃSKI
  3. NATALIA MEJKA
  4. KAMILA SITNIK
  5. MONIKA GORZKA
  6. EMILIA WŁODARSKA
  7. MAGDALENA PIEŃCZEWSKA
  8. GRZEGORZ ŁOŻYŃSKI
  9. GRZEGORZ JANKOWSKI
  10. PRZEMYSŁAW WIECZOREK
  11. TOMASZ CZARNECKI
  12. ALEKSANDRA BLUDAU
  13. ROBERT MAZUROWSKI
  14. HANNA DZIK
  15. POLA DZIK
  16. MACIEJ JEŻYŃSKI
  17. DAMIAN JÓZEFOWICZ
  18. PAWEŁ PYZA
  19. MACIEJ KAPCIŃSKI
  20. NIKODEM FIAŁKOWSKI
  21. CEZARY DYBICH
  22. EWA MALINOWSKA
  23. PATRYCJA BULIK
  24. KACPER STOPIKOWSKI
  25. ALEKSANDRA SZCZEPAŃSKA
  26. BEATA GRZECHNIK

Osiągnięcia zespołowe

  1. DRUŻYNA PRZECIĄGANIA LINY GMINY IŁAWA
  2. DRUŻYNA SIATKÓWKI GMINY IŁAWA

3.DRUŻYNA GKS – LZS WIKIELEC U-14

  1. DRUŻYNA GKS – LZS WIKIELEC. U-18
  2. DRUŻYNA WIELOBOJOWA CHŁOPCÓW SG ZĄBROWO
  3. DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT GKS – LZS WIKIELEC ROCZNIK 2001 I MŁODSZE
  4. SG FRANCISZKOWO
  5. SG ZĄBROWO
  6. DRUŻYNA SIATKÓWKI KOBIET LZS OSA ZĄBROWO
  7. DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ GKS – LZS WIKIELEC ROCZNIK 2003 I MŁODSI
  8. DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ GMINY IŁAWA
  9. RODZINA PAŃSTWA JACKOWSKICH, MARZENA, MARCIN, MIŁOSZ
  10. DRUŻYNA GMINY IŁAWA W CZWÓRBOJU SENIORÓW
  11. DRUŻYNA SMOCZYCH ŁODZI GMINY IŁAWA “SMOKI”

Trenerzy

1.KRZYSZTOF ZIELIŃSKI

  1. TOMASZ DEMCZAK
  2. GRZEGORZ JURCZAK
  3. PIOTR GASZCZYŃSKI
  4. PIOTR DYMOWSKI
  5. MIROSŁAW SZCZYPSKI
  6. JAROSŁAW PŁOSKI
  7. PAWEŁ PIERCZYŃSKI
  8. GRAŻYNA BULIK

Animator Sportu 

  1. BOGDAN PAWŁOWSKI
  2. REMIGIUSZ SOBOCIŃSKI
  3. MAŁGORZATA PAWŁOWSKA

Działacz Sportowy 

  1. ADAM PRZYBILSKI
  2. JÓZEF GORYŃSKI
  3. MARIAN SZKAMELSKI
  4. SŁAWOMIR BORKOWY
  5. TOMASZ BORKOWY
  6. WIESŁAW MENDIK
  7. KRZYSZTOF SOJA
  8. RAFAŁ ŻUCHOWSKI
  9. MARCIN JACKOWSKI
  10. DANIEL BOROS
  11. KARLOS PATORSKI
  12. MARIUSZ ŚLIŻEWSKI
  13. MAREK BOREK
  14. MARIUSZ MUSIAŁ

Wspieranie Sportu 

  1. DARIUSZ SAPIŃSKI
  2. PAWEŁ ZAKRZEWSKI
  3. KRZYSZTOF SADOWSKI
  4. FIRMA PRESS
  5. EWA ŚMIGIELSKA
  6. JÓZEF EREMUS
  7. MARIUSZ JAJKOWSKI
  8. DARIUSZ WOŹNICKI
  9. WIESŁAW MUSIAŁ
  10. RYSZARD JURKIEWICZ

Statuetka Specjalna 

  1. GUSTAW MAREK BRZEZIN
  2. WALDEMAR BUSZAN
  3. MAREK JACZUN
  4. ROMAN PIOTRKOWSKI
  5. GRAŻYNA PIĘKOS
  6. GMINNE ZRZESZENIE LZS
  7. GMINA IŁAWA
  8. KRZYSZTOF HARMACIŃSKI
  9. PIOTR MATYSIAK
  10. ZDZISŁAW PATOŁA
  11. ANDRZEJ BRACH

Podziękowania 

1.REDAKCJA „GAZETY IŁAWSKIEJ”

2.REDAKCJA KURIERA REGIONU IŁAWSKIEGO

  1. IŁAWSKA TELEWIZJA INTERNETOWA „ILAWA TV”
  2. RADIO „ESKA” IŁAWA
  3. INFO IŁAWA
  4. SSP WIKIELEC
  5. SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W OLSZTYNIE
  6. KOMENDA POWIATOWA POLICJI W IŁAWIE
  7. Radio ZET Gold

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.