a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGminna Gala Sportu i Kultury 2019- Fotorelacja, Video

Gminna Gala Sportu i Kultury 2019- Fotorelacja, Video

Gminna Gala Sportu i Kultury 2019- Fotorelacja, Video

W piątek, 22 lutego br. w gościnnej hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbyła się tradycyjna Gminna Gala Sportu i Kultury. Na uroczystości zgromadzili się liczni goście, wśród których nie zabrakło: Senator RP Bogusławy Orzechowskiej, Dyrektora Departamentu Sportu Ryszarda Cecota, przedstawicieli samorządu terytorialnego, dyrektorów szkół, radnych gminy, sołtysów, lokalnych przedsiębiorców, ludzi zasłużonych dla sportu i kultury.

Przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Po powitaniu głos zabrali zaproszeni goście. Następnie rozpoczęło się wręczanie statuetek oraz stypendiów sportowych.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół z Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie „Grasz-Band”. Na scenie pojawiły się również „Gosposie”, „Dzieci Ziemi Iławskiej”, „Morawa” oraz znana z udziału w programie „The Voice Kids Poland” Daria Dąbkowska.

GMINNA GALA SPORTU I KULTURY – WIKIELEC, 22 LUTEGO 2019 ROKU

SPORT

STATUETKI INDYWIDUALNE “Za Wybitne Osiągnięcia Sportowe w 2018 roku”:

  1. MADDOX SOBOCIŃSKI
    2. EMILIA WŁODARSKA
    3. MAGDALENA PIEŃCZEWSKA
    4. ROBERT MAZUROWSKI
    5. KAMIL STĘPNIAK
    6. MACIEJ JEŻYŃSKI
    7. NIKODEM FIAŁKOWSKI
    8. JULIA PANUŚ
    9. PAULINA JÓZEFOWICZ
    10. WIKTOR JÓZEFOWICZ
    11. GRAŻYNA BULIK
    12. KACPER SAGAN
    13. KACPER GÓRALSKI
    14. JAKUB SZCZEPAŃSKI
    15. ADAM PRZYBILSKI
    16. HENRYK DRZEWOSZEWSKI
    17. WIOLETTA BORECZEK
    18. ROMAN PIOTRKOWSKI
    19. KATARZYNA KUBAN
    20. ARKADIUSZ ŻEBROWSKI
    21. DOROTA GALAS
    22. MATEUSZ SZCZEŚNIAK
    23. ANNA GÓRALSKA
    24. ALEKSANDRA SZCZEPAŃSKA
    25. ROBERT NADROWSKI
    26. PATRYCJA BULIK
    27. NATALIA BULIK
    28. MATEUSZ JEŻYŃSKI
    29. ALEKSANDRA DŁUSZCZAKOWSKA
    30. ALEKSANDRA SAGAN
    31. JAKUB RYŚ

STATUETKI ZESPOŁOWE “Za Wybitne Osiągnięcia Sportowe w 2018 roku”:

  1. DRUŻYNA PRZECIĄGANIA LINY GMINY IŁAWA
    2. DRUŻYNA STRZELECKA IŁAWA 1
    3. DRUŻYNA GKS LZS WIKIELEC – ORLIK
    4. DRUŻYNA GKS LZS WIKIELEC – SENIOR
    5. DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT – GKS LZS WIKIELEC
    6. DRUŻYNA SIATKÓWKI KOBIET – LZS OSA ZĄBROWO
    7. DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ LZS OHI FREDNOWY

STATUETKI “Trener Roku 2018”:

  1. KRZYSZTOF ZIELIŃSKI
    2. TOMASZ DEMCZAK
    3. PIOTR DYMOWSKI
    4. REMIGIUSZ SOBOCIŃSKI
    5. PAWEŁ PIERCZYŃSKI
    6. MIROSŁAW KANIECKI
    7. PRZEMYSŁAW ROSZKOWSKI

STATUETKI ANIMATOR SPORTU “Za Rozwój Sportu w Gminie Iława w 2018 roku”:

  1. PIOTR KACPEREK
    2. MAŁGORZATA PAWŁOWSKA

STATUETKI “Działacz Sportowy 2018 Roku”:

  1. TADEUSZ KOCYŁA
    2. ROBERT ŁOPATYŃSKI
    3. HENRYK ŚLIŻEWSKI

STATUETKI “Za wspieranie działalności sportowej w gminie Iława w 2018 roku”:

  1. KRZYSZTOF SADOWSKI – szefa firmy Auto-Serwis „Sadek” z Wikielca
    2. MARIUSZ JAJKOWSKI – szefa firmy Usługi Budowlane
    3. KRZYSZTOF BĄCZEK – prezes firmy „Amex – Bączek”
    4. EWA BIELICKA – sołtys sołectwa Wikielec

STATUETKA SPECJALNA

“Za wybitny wkład w rozwój sportu i kultury Gminy Iława w 2018 roku” przyznana przez Przewodniczącego GZ LZS w Iławie Mariana Szkamelskiego – Wójtowi Gminy Iława Krzysztofowi Harmacińskiemu.

STATUETKA SPECJALNA

 “Za wybitny wkład w rozwój sportu i kultury Gminy Iława w 2018 roku” przyznana przez Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego – Piotrowi Matysiakowi, Przewodniczącemu GZ LZS w Iławie.

STATUETKI SPECJALNE 

“Za wybitny wkład w rozwój sportu i kultury w Gminie Iława w 2018 roku” dla:

  1. Gustawa Marka Brzezina – Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
    2. Zdzisława Patoły – Sekretarza GZ LZS w Iławie.
    3. Bernadety Hordejuk – Przewodniczącej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
    4. Dariusza Sapińskiego – Prezesa Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekovita”.
    5. Marka Polańskiego – Starosty Powiatu Iławskiego.
    6. Zbigniewa Gnaczyńskiego – Prezesa Banku Spółdzielczego w Iławie.

STATUETKI “Za rozwój sportu w Gminie Iława w 2018 roku”:

  1. Dla Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Olsztynie.
    2. Dla Banku Spółdzielczego w Iławie.
    3. Dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu.

PODZIĘKOWANIA “Za wspieranie i promowanie sportu i kultury w Gminie Iława w 2018 roku”:

  1. Dla Redakcji „Info Iława”.
    2. Dla Radia „ESKA” Iława.
    3. Dla Radia „Meloradio”.
    4. Dla Redakcji „Kuriera Regionu Iławskiego”.
    5. Dla Redakcji „Gazety Iławskiej”.

PODZIĘKOWANIE “Za bardzo dobrą współpracę w rozwoju sportu i kultury Gminy Iława w 2018 r.”

  1. Dla Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

KULTURA

Wyróżnienia za wspieranie kultury w gminie Iława w 2018 roku.

Wyróżniono:
1. Alinę i Jana  Szynaków, reprezentowanych przez Michała Szynakę.
2. Daniela Wygonowskiego.
3. Mariana Tompalskiego.
4. Marka Malinowskiego.
5. Grzegorza Olszewskiego.
6. Bartłomieja Bierbasza.
7. Henryka Siergieja.

Wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury w 2018 roku.
Wyróżniono:
1. Darię Dąbkowską.
2. Patrycję Langiewicz i Kim Kyuwona.
3. Wiktorię Bagan.
4. Szkolny Chór „Biedronki”.
5. Stanisława Kowalkowskiego.
6. Stanisława Kożuchowskiego.
7. Daniela Klacha.
8. Michała Stadnickiego.

Wyróżnienia za promocję kultury w gminie Iława i kultywowanie tradycji ludowej w 2018 roku.
Wyróżniono:
1. Zespół  folklorystyczny „Gosposie”.
2. Zespół folkowy „Morawa”.
3. Zespół folklorystyczny „Dzieci Ziemi Iławskiej”.
4. Zespół wokalno-instrumentalny „Grasz Band”.

Wyróżnienia za wspieranie kultury gminie Iława w 2018 roku.
Wyróżniono:
1. Stanisławę Pańczuk.
2. Kingę Groszkowską.
3. Michała Młotka.
4. Dariusza Paczkowskiego.

Wyróżnienie za bardzo dobrą współpracę oraz wspieranie sportu i kultury na terenie gminy Iława w 2018 roku.
Przyznano:
Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

STATUETKI SPECJALNE, dla:
1. GUSTAWA MARKA BRZEZINA.
2. KRZYSZTOFA HARMACIŃSKIEGO.
3. BERNADETY HORDEJUK.
4. PIOTRA MATYSIAKA.
5. ZDZISŁAWA PATOŁY.
6. DARIUSZA SAPIŃSKIEGO.
7. MARKA POLAŃSKIEGO.
8. ZBIGNIEWA GNACZYŃSKIEGO.

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.