HomeDla mieszkańcaAktualnościGminna Olimpiada Sportowa dla klas I-III o Puchar Wójta Gminy Iława

Gminna Olimpiada Sportowa dla klas I-III o Puchar Wójta Gminy Iława

18 października w ZSP w Wikielcu odbyła się Gminna Olimpiada Sportowa dla klas I-III o Puchar Wójta Gminy Iława.
W Olimpiadzie brało udział 7 szkół podstawowych. Uczestnicy brali udział w 7 konkurencjach, najwięcej emocji wzbudziło wśród uczestników przeciąganie liny. W klasyfikacji najlepsza okazała się SP w Gromotach, II miejsce – SP Rudzienice, III miejsce – ZSP w Wikielcu. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale, puchary, maskotki za miejsca I -III, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, maskotki i słodycze.