a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGminne obchody Dnia Dziecka – Aktualizacja, film

Gminne obchody Dnia Dziecka – Aktualizacja, film

Gminne obchody Dnia Dziecka – Aktualizacja, film

Prawie 300. dzieci wraz z nauczycielami bawiło się na Gminnych Obchodach Dnia Dziecka. Impreza odbyła się w ubiegły piątek na stadionie GKS-u w Wikielcu. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 0-3 ze szkół z terenu Gminy Iława, którzy przybyli do Wikielca wraz z opiekunami.

Organizatorami obchodów byli: Gmina Iława, GOK w Lasecznie i OSP Wikielec, natomiast sponsorami DLF Seed&Science, który zapewnił dzieciom słodkie niespodzianki, firma X-Moto z Karasia, która zapewniła lody. Ogromnym powodzeniem cieszyło się również stoisko z hot-dogami, ufundowanymi przez firmę Animex z Iławy.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Były m.in. konkursy sportowe przygotowane przez nauczycieli oraz animatorów orlika w Wikielcu, miniturniej piłkarski i występy artystyczne przygotowane przez GOK w Lasecznie. Dużym powodzeniem cieszył się również dmuchany zamek – zjeżdżalnia obsługiwany przez pracowników iławskiego Zakładu Karnego. Atrakcją tegorocznych obchodów były balony napełnione helem, w których dzieci umieściły karteczki z życzeniami. Balony zostały następnie wypuszczone w niebo. Zorganizowanie tej atrakcji było możliwe dzięki firmie Stal-Gaz, która zapewniła hel do napełnienia balonów.

Podczas trwania obchodów, dzięki uprzejmości firmy Tomcolor został również wykonany za pomocą drona krótki film pamiątkowy. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali wolontariusze z Oddziału Rejonowego PCK w Iławie.

Impreza została zorganizowana przez Gminę Iława z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka już po raz czwarty i na stałe weszła do kalendarza gminnych imprez promocyjnych.

Film powstał dzięki uprzejmości firmy Tomcolor.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.