a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 12 października 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się uroczyste Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość licznie przybyli  nauczyciele,  pracownicy administracyjni szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Z-ca Wójta Bogusław Wylot, Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski.

Uroczystą Galę otworzył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Piątkowa uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Podczas Gali zostały również wręczone medale i odznaczenia.

  1. Nagrody Wójta:
  2. Bożena Lewandowska – dyrektor ZSP w Wikielcu
  3. Halina Bujalska – nauczyciel SP we Franciszkowie
  4. Joanna Olszewska – nauczyciel SP w Gromotach
  5. Adam Przybilski – nauczyciel SP w Lasecznie
  6. Stanisław Kowalkowski – nauczyciel SP w Rudzienicach
  7. Agnieszka Jankowska – nauczyciel ZSP w Wikielcu
  8. Małgorzata Nawratil – nauczyciel SP w Ząbrowie

 

  1. Nagrody dyrektora szkoły:
  2. Szkoła Podstawowa we Franciszkowie

Nauczyciele:

  • Grzegorz Plec
  • Aleksandra Walasek-Zawadzka
  • Ewa Oszmian
  • Helena Kulesza
  • Urszula Lipnicka

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Jerzy Antkowiak
  • Katarzyna Antkowiak
  • Bożena Bądkowska
  • Marianna Pielacka
  • Teresa Suchocka
  • Elżbieta Majewska
  1. Szkoła Podstawowa Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Gałdowie

Nauczyciele:

  • Mariola Kubska
  • Rita Łapacz
  • Beata Przeworska
  • Karol Tarasiewicz
  • Ewa Zalewska
  • Marzena Jabłońska

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Dorota Bilicka
  • Maryla Matusiak
  • Piotr Szot
  • Alina Wójtowicz
  • Ewa Zakrzewska
  1. Szkoła Podstawowa w Gromotach

Nauczyciele:

  • Jolanta Gula
  • Paulina Watkowska
  • Grażyna Gortatowska

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Kamilla Czuczko
  • Jan Madej
  • Marzena Ziółkowska
  1. Szkoła Podstawowa w Lasecznie

Nauczyciele:

  • Magdalena Nadolska – Dmuchowska
  • Sławomir Zbysiński
  • Grzegorz Olszewski
  • Mirosław Niedziałkowski
  • Jowita Biener

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Justyna Kwiatkowska
  • Anna Bądkowska
  • Jan Madej
  1. Szkoła Podstawowa Michała Lengowskiego w Rudzienicach

Nauczyciele:

  • Ewa Bogdańska
  • Joanna Jędrzejczak
  • Stefania Wilk
  • Rafał Rabczyński

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Małgorzata Kowalkowska
  • Marzena Gula
  • Małgorzata Lisiak
  • Justyna Mirosław
  • Renata Moszczyńska
  • Alina Romanowska
  • Daniel Boros
  1. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wikielcu

Nauczyciele:

  • Małgorzata Pawłowska
  • Kinga Michalska
  • Anna Licznerska
  • Marzena Bendelewska
  • Małgorzata Kuszmiruk

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Marzena Jackowska
  • Izabela Ruczyńska
  • Tomasz Sadowski
  • Ewa Ząbecka
  1. Szkoła Podstawowa Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

Nauczyciele:

  • Irena Bielik
  • Sławomir Ciurkowski
  • Ksenia Jakubowska
  • Justyna Klimaszewska
  • Barbara Kowalska
  • Maria Sochacka
  • Kazimierz Skowroński
  • Grzegorz Zakrzewski
  • Krystyna Kurowska
  • Andrzej Janowicz

Pracownicy administracji i obsługi:

  • Beata Nowakowska
  • Katarzyna Duńska
  • Anna Habandt
  • Anna Widźgowska
  • Ewa Piasecka
  • Danuta Litwin
  • Bogdan Karpiak
  • Iwona Brudnicka
  • Anna Śliżewska
  • Barbara Krajnik
  • Lidia Adamska
  • Dorota Kukiełka
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.