a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 14 października 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się uroczyste Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość licznie przybyli  nauczyciele,  pracownicy administracyjni szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Z-ca Wójta Andrzej Brach, Przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski.

Uroczystą Galę otworzył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Piątkowa uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie oraz uczniowie ze szkół gminnych.

Podczas Gali zostały również wręczone medale i odznaczenia.

  • Odznaczenia – Medal Złoty za Długoletnią Służbę:
  1. Halina Bujalska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
  2. Mirosław Kaniecki – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rudzienicach
  3. Jolanta Pszenna – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lasecznie
  • Nagroda Ministra Edukacji Narodowej
  1. Jerzy Ewertowski – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gromotach
  • Nagroda Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty:
  1. Urszula Solis – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzienicach
  • Nagrody Wójta:
  1. Danuta Gubała – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lasecznie
  2. Izabela Witkowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
  3. Beata Przeworska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gałdowie
  4. Krystyna Ziółkowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gromotach
  5. Jolanta Pszenna – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lasecznie
  6. Ewa Kowalkowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rudzienicach
  7. Małgorzata Kuszmiruk – Nauczyciel Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wikielcu
  8. Sławomir Ciurkowski – Nauczyciel Szkoły Podstawowe w Ząbrowie

Nagród dyrektora szkoły

  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej we Franciszkowie – Pan Grzegorz Plec
  • Nauczyciele:
  • Aneta Dreszler
  • Urszula Lipnicka
  • Zdzisław Bakaluk
  • Joanna Stopa
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Elżbieta Majewska
  • Jerzy Antkowiak
  • Marianna Pielacka
  • Teresa Suchocka
  • Bożena Bądkowska
  • Katarzyna Antkowiak

 

  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie – Pani Anna Lewandowska
  • Nauczyciele:
  • Iwona Kurowska
  • Justyna Lubieniecka
  • Karolina Paczkowska
  • Iwona Szumiło – Sombecka
  • Marcin Włodarski
  • Ewa Zalewska
  • Marzena Jabłońska
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Dorota Szczygieł
  • Maryla Matusiak
  • Piotr Szot
  • Ewa Zakrzewska
  • Alina Wójtowicz

 

  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gromotach – Pani Violetta Sowińska
  • Nauczyciele:
  • Mariola Schweig
  • Ewa Piekarczyk
  • Ewa Białaś
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Jan Madej
  • Aleksandra Przepiórska
  • Kamilla Czuczko
  • Marzena Ziółkowska
  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lasecznie – Pani Danuta Gubała
  • Nauczyciele:
  • Małgorzata Rzepka
  • Beata Rosicka
  • Joanna Szlasa
  • Agnieszka Szymczak
  • Emilia Lipińska
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Justyna Kwiatkowska
  • Anna Bądkowska
  • Jan Madej
  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach – Pani Urszula Solis
  • Nauczyciele:
  • Joanna Drozdowska
  • Katarzyna Kwiatkowska
  • Irena Plec
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Małgorzata Kowalkowska
  • Marzena Gula
  • Justyna Mirosław
  • Małgorzata Lisiak
  • Alina Romanowska
  • Renata Moszczyńska
  • Joanna Pańczak
  • Daniel Boros
  1. Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w WikielcuPani Bożena Lewandowska
  • Nauczyciele:
  • Małgorzata Pawłowska
  • Grażyna Szczepańska
  • Hanna Olszewska
  • Bożena Samolińska
  • Kinga Gapińska
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Marzena Jackowska
  • Ewa Ząbecka
  • Magdalena Zandrowicz
  • Tomasz Sadowski

 

  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie Pani Joanna Marciniak
  • Nauczyciele:
  • Joanna Blinkiewicz
  • Kazimierz Skowroński
  • Piotr Gaszczyński
  • Elżbieta Kastrau
  • Małgorzata Brzezińska
  • Monika Rutkowska
  • Justyna Lubieniecka
  • Grażyna Siłka
  • Krzysztof Zieliński
  • Magdalena Piękos
  • Pracownicy administracji i obsługi:
  • Lidia Adamska
  • Iwona Brudnicka
  • Katarzyna Duńska
  • Anna Habandt
  • Bogdan Karpiak
  • Dorota Kukiełka
  • Beata Nowakowska
  • Ewa Pisecka
  • Katarzyna Prela
  • Anna Śliżewska
  • Anna Widźgowska

Podziękowania dla dyrektorów szkół

  • Dyrektorzy szkół publicznych:
    1. Grzegorz Plec – SP Franciszkowo
    2. Anna Lewandowska – SP Gałdowo
    3. Violetta Sowińska – SP Gromoty
    4. Danuta Gubała – SP Laseczno
    5. Urszula Solis – SP Rudzienice
    6. Bożena Lewandowska – ZSP Wikielec
    7. Joanna Marciniak – SP Ząbrowo
  • Dyrektorzy szkół niepublicznych:
  1. Krzysztof Kułaga – SP Frednowy

 

Podziękowania dla  byłych dyrektorów szkół

  1. Alicja Maciołek – emerytowany  dyrektor SP we Franciszkowie
  2. Urszula Witczak – emerytowany dyrektor SP we Franciszkowie
  3. Alicja Tkaczyk – emerytowany dyrektor SP we Frednowach
  4. Maria Froń – Zakrzewska – emerytowany dyrektor SP w Gałdowie
  5. Irena Igielska – emerytowany dyrektor SP w Gardzieniu
  6. Janina Lepczyńska – emerytowany dyrektor SP w Lasecznie
  7. Grażyna Kotłowska – emerytowany dyrektor SP w Lasecznie
  8. Józef Kraszewski – emerytowany dyrektor SP w Lasecznie
  9. Maria Sak – emerytowany dyrektor SP w Rudzienicach
  10. Urszula Waszczak – Zielińska – emerytowany dyrektor SP w Ząbrowie
  11. Elżbieta Blinkiewicz – emerytowany dyrektor Gimnazjum W Ząbrowie
  12. Barbara Biernacka – były dyrektor SP we Frednowach
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.