a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGMINNY OŚRODEK KULTURY W LASECZNIE: WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PIĘKNO MOJEJ MIEJSCOWOŚCI ”

GMINNY OŚRODEK KULTURY W LASECZNIE: WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PIĘKNO MOJEJ MIEJSCOWOŚCI ”

GMINNY OŚRODEK KULTURY W LASECZNIE: WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PIĘKNO MOJEJ MIEJSCOWOŚCI ”

Organizowany przez GOK Laseczno konkurs fotograficzny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość nadesłanych prac fotograficznych (141) z terenu powiatu iławskiego.
W konkursie wzięło udział 54 uczestników.

W dniu 11 lutego 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie jury w składzie:

Czesław Wasiłowski (przewodniczący), jest członkiem rzeczywistym Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej. Działalność twórczą rozpoczął w 1970 roku. Uczestniczył w Krajowych i Międzynarodowych Salonach Sztuki Fotograficznej. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Fotografuje zawodowo od 1970 roku. Jest założycielem pierwszej w Polsce prywatnej galerii fotografii barwnej, która powstała w 1983 roku. Jego prace artystyczne prezentowane były na wielu Międzynarodowych Salonach Sztuki Fotograficznej, m. in. w Australii, Belgii, Brazylii, Czechach, Cyprze, Francji, Hiszpanii, Indiach, Japonii, Niemczech, Nowej Zelandii, Portugalii, Polsce, Singapurze, Słowacji, Tajlandii, USA, Wielkiej Brytanii, Zambii.
Grażyna Piękos i Jerzy Piotrowski przyznało nagrody i wyróżnienia następującym osobom:
I miejsce – Irena Pokojska – Lubawa
II miejsce – Amelia Grochowiecka – Ławice
III miejsce – Amelia Glinka – Wikielec

oraz wyróżnienia: Anna Balewska, Anna Lewandowska, Edward Balewski, Krzysztof Bojanowski, Mateusz Gabiuch, Wioletta Wiśniewska, Zofia Stanowicka, Zuzanna Woś, Piotr Iskierka i Cyprian Mazurowski.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na wernisażu, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie w dogodnym terminie, o czym zostaniecie państwo poinformowani na naszej stronie internetowej i na naszym profilu na Facebook’u.

Uczestnicy konkursu: Amelia Ćwiklik, Anna Licznerska, Bartosz Spychała, Franciszek Fota, Gabriela Cichoń, Iwona Grochowiecka, Jędrzej Jurkiewicz, Julia Włodarczyk, Karol Kępka, Kornelia Kasprzycka,  Krystian Stawicki, Krzysztof Kriger, Magdalena Woś, Maja Cyganowska, Maja Dreszler, Maja Glinka, Maja Żmudzińska, Marcelina Bojanowska, Marta Siwakowska, Natalia Kasprzycka, Paulina Bojanowska, Paweł  Dreszler, Piotr Makówka, Sandra Roman, Szymon Woś, Jarosław Wilkanowski, Łukasz Wójcik, Emilia Skrzyniarz, Jan Kowalkowski, Magdalena Dziewulska, Irena Dziewulska, Julia Chmielewska, Filip Zakrzewski, Karolina Święta, Klaudia Kalinowska, Cezary Nieckarz, Szymon Rekowski, Aleksandra Wieczorek, Joanna Czarniecka, Julia Jarosińska, Oliwia Nieckarz.

Laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do  udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez GOK Laseczno.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.