a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGOPS wyróżniony przez Marszałka

GOPS wyróżniony przez Marszałka

GOPS wyróżniony przez Marszałka

                Wczoraj (15.11) w Salach Kopernikowskich Olsztyńskiego Zamku już po raz osiemnasty odbyła się uroczystość wręczenia „Nagród i wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej”.

Ideą przedsięwzięcia jest promocja innowacyjnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Z wnioskiem o nagrody i wyróżnienia mogły wystąpić osoby fizyczne , prawne oraz instytucje i organizacje społeczne działające w zakresie pomocy i integracji społecznej.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zajął I miejsce i otrzymał Nagrodę Zespołową Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

Na uroczystości byli obecni pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z kierownik Eweliną Tuchalską oraz Wójtem Gminy Iława Krzysztofem Harmacińskim.

Serdecznie gratulujemy!

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.