a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościHistoria mojej miejscowości w pamięci i w fotografii

Historia mojej miejscowości w pamięci i w fotografii

Historia mojej miejscowości w pamięci i w fotografii

W ramach Programu „Równać Szanse 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zrealizuje projekt pn. “Historia mojej miejscowości w pamięci i w fotografii”.

Celem projektu jest aktywizacja społeczno-kulturalna młodzieży, zdobycie wiedzy historycznej na temat własnej miejscowości poprzez zacieśnienie więzi międzypokoleniowych z seniorami, mieszkańcami Szymbarka, wykorzystanie wizerunku czternastowiecznego zamku do budowy marki wsi Szymbark jako wsi zabytkowej i integracja środowiska lokalnego.

Odbiorcami projektu będzie młodzież w wieku od 13 do 19 lat , z miejscowości Szymbark i z okolicznych miejscowości.
Projekt będzie realizowany od 1 lutego 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.
Kwota dofinansowania – 8 500 zł

Koordynator projektu – Grażyna Piękos.

Udostępnij:
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.