HomeDla mieszkańcaAktualnościI miejsce dla siatkarek Gminy Iława

I miejsce dla siatkarek Gminy Iława

12 maja 2019 r. w Lidzbarku Welskim odbył się finałowy turniej piłki siatkowej kobiet o Mistrzostwo Województwa WM Z LZS. W imprezie wzięły udział zespoły, które we wcześniejszych eliminacjach zdobyły kwalifikacje do finału, były to zespoły reprezentujące gminę Wydminy, gminę Lidzbark Welski oraz naszą gminę Iława. Turniej stał na dobrym poziomie a organizacja zawodów była wzorowa. Zawody wygrał nasz zespół po dramatycznym meczu z gospodyniami, trzecie miejsce zajęła drużyna z Wydmin.
Wyniki meczów:
Gmina Iława : Gmina Wydminy 2 : 0
Gmina Lidzbark : gmina Wydminy 2 : 1
Gmina Iława : Gmina Lidzbark 2 : 1
Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Kamila Sitnik, Sylwia Tucholska, Zuzanna Świętochowska, Rita Bobko, Anna Grajewska, Aleksandra Bludau,Kornelia Duńska.
Z powodu różnych sytuacji osobistych nie mogły wystąpić dziewczyny, które wcześniej wywalczyły awans do finału, a mianowicie: Natalia Mejka, Monika Gorzka, Aleksandra Tomaszewska i Olga Nowak.