a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościI miejsce Gminy Iława we współzawodnictwie sportowym Gmin za 2018 rok !!!

I miejsce Gminy Iława we współzawodnictwie sportowym Gmin za 2018 rok !!!

I miejsce Gminy Iława we współzawodnictwie sportowym Gmin za 2018 rok !!!

19 marca 2019 w Sali Sesyjnej Sejmiku Samorządowego w Olsztynie dokonano podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Gmin za 2018 rok. Na podsumowanie zaproszono  Wójtów i Burmistrzów z 10 najlepszych gmin.

Gmina Iława zajęła w  tym współzawodnictwie I miejsce.  Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński odebrał  z rąk Marszałka  Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina okolicznościową statuetkę.

Podczas uroczystości uhonorowany został przez Radę wojewódzką WMZ LZS Zdzisław Patoła „Za bardzo dobrą współpracę, rozwój i upowszechnianie sportu na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego i Gminy Iława. Zdzisław Patoła to wieloletni sekretarz GZ LZS, działacz sportowy, Zasłużony dla Gminy Iława, Pasjonat Sportowej Polski, osoba od wielu lat związana ze sportem w Gminie Iława.

Tekst: Robert Jankowski UG, Zdjęcia: Robert Jankowski UG, Urząd Marszałkowski

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.