a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościII EDYCJA BIEGU „ZASUWAJ” JUŻ ZA NAMI

II EDYCJA BIEGU „ZASUWAJ” JUŻ ZA NAMI

II EDYCJA BIEGU „ZASUWAJ” JUŻ ZA NAMI

W minioną niedzielę (23.02) odbyła się II edycja biegu przełajowego „Zasuwaj”. Nowością tegorocznej edycji było odwrócenie kierunku biegu – tym razem biegacze „zasuwali” z Iławy do Susza. Jego organizatorami były cztery samorządy: gmina Susz, gmina miejska Iława, powiat iławski oraz gmina wiejska Iława, przez teren których przebiegała trasa biegu.

Punktualnie o 9.00 na starcie biegu w Iławie pojawiło się 145 zawodników. Limit zapisów był ustalony na 150 osób. Biegaczy do walki gorąco zagrzewali licznie zgromadzeni kibice, którzy byli obecni nie tylko  na starcie i na mecie, ale także na trasie biegu.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali medale oraz drobne upominki, a zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary.

Tak udana impreza nie mogłaby się udać bez zaangażowania ludzi. W organizację biegu poza głównymi organizatorami włączyli się iławscy biegacze, strażacy ochotnicy z OSP Susz, Iława oraz Ząbrowo. Podziękowania należą się również osobom, które obsługiwały punkty żywieniowe na trasie biegu, w szczególności Pani Dyrektor i pracownikom Szkoły Podstawowej w Ząbrowie oraz wszystkim służbom i wolontariuszom, którzy pomagali przy zabezpieczeniu trasy.

II BIEG IŁAWA-SUSZ “ZASUWAJ” 23.02.2020
Dystans: 27KM

WYNIKI

  1. Mariusz Wojdyło
    2. Marcin Sobolewski
    3. Grzegorz Główczewski

Pełne wyniki TUTAJ

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.