a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościJARMARK LUDOWY W RUDZIENICACH

JARMARK LUDOWY W RUDZIENICACH

JARMARK LUDOWY W RUDZIENICACH

W minioną niedzielę, 18 lipca mieszkańcy Rudzienic i przybyli goście spotkali się na tradycyjnym Jarmarku Ludowym. Ze sceny w Rudzienicach mieszkańców i przybyłych gości powitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

W programie imprezy znalazły się m.in. występy zespołów ludowych działających przy GOK Laseczno oraz pochodzącej z Rudzienic wokalistki Darii Dąbkowskiej. W części artystycznej zaprezentowały się jeszcze zespoły „Bluszcz” i „Babsztyl”.

Nie zabrakło również atrakcji towarzyszących imprezie takich jak: park zabaw dla dzieci, kramy z rękodziełem oraz swojskim jadłem.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.