a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKARNAWAŁOWY BAL KOSTIUMOWY

KARNAWAŁOWY BAL KOSTIUMOWY

KARNAWAŁOWY BAL KOSTIUMOWY

W dniu 30.01.2020, w swojej sali widowiskowej, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną i filiami  zorganizował Karnawałowy Bal Kostiumowy. W imprezie uczestniczyły dzieci z terenu gminy Iława. W trakcie balu pracownicy GOK przeprowadzili szereg gier i zabaw.
Jak na bal karnawałowy przystało, spośród uczestników organizatorzy wybrali króla i królową balu oraz przyznali nagrody za najładniejszy strój.
Królową została Marysia Świątek z Ząbrowa, a królem Kamil Kosek z Mózgowa. Na wyróżnienie zasłużyły stroje: Dagmary Węgłowskiej z Ławic, Roksany Nehring z Gałdowa, Kornela Gądka i Wiktora Rakoczego z Ząbrowa.
Atrakcją imprezy było malowanie twarzy dzieci w najprzeróżniejsze wzory, co spotkało się z dużym zainteresowaniem.
Pracownicy GOK-u zadbali o słodki poczęstunek i zabawy w rytmach najnowszych przebojów muzyki dziecięcej i młodzieżowej.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.