a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKGW zagrały dla WOŚP

KGW zagrały dla WOŚP

KGW zagrały dla WOŚP

Już po raz trzeci w Gałdowie odbył się konkurs na najpiękniejszy wypiek dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż dziewięć Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Iława.
Wspaniałe torty do świetlicy wiejskiej w Gałdowie przywiozły panie z Szałkowa, Gulbia, Gromot, Ząbrowa, Nowej Wsi, Szymbarka, Tynwałdu i Kałdun. Tort dla WOŚP upiekły oczywiście także gospodynie spotkania i pomysłodawczynie konkursu, panie z KGW w Gałdowie.
W jury oceniającym byli: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos oraz kierownik promocji Andrzej Brach. W związku z bardzo wyrównanym poziomem, na wniosek wójta wszyscy chętnie przystali na propozycję, aby zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze losowania. I miejsce przypadło paniom z KGW Szałkowo, kolejne miejsca zajęły panie z KGW Kałduny (II) oraz panie z KGW Gromoty (III). Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymali drobne upominki.
Wszystkie torty będzie można wylicytować podczas dzisiejszej licytacji w ZSP w Wikielcu. Gminny finał WOŚP startuje o 15.00.

Fot. UG Iława i Infoilawa.pl

 
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.