a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W GOK LASECZNO

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W GOK LASECZNO

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W GOK LASECZNO

Święta Bożego Narodzenia, to czas szczególny, kiedy otwierają się nasze serca na potrzeby innych. „Podziel się sercem, jak opłatkiem”, to VI edycja Charytatywnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Kolejny raz mogliśmy liczyć na Państwa zaangażowanie i ofiarność, czego przykładem są przepiękne prace bożonarodzeniowe, które zasiliły Kiermasz. Jest to szczególnie ważne w tym roku, gdzie wszyscy borykamy się z pandemią i mamy utrudnione kontakty ze sobą.

Pragniemy Państwu serdecznie podziękować i liczyć na to, że finalnie akcja pozwoliła zebrać środki, które będą co prawda kroplą w morzu potrzeb, ale dadzą poczucie wsparcia tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dziękujemy serdecznie wszystkim n/w szkołom, ich nauczycielom i uczniom, sołtysom, KGW, którzy zaangażowali się w , Gulb, sołtys Emilii Skolmowskiej za piękną ozdobę świąteczną i hojność, oraz osobom prywatnym z terenu gminy Iława i miasta Iława, które przygotowały świąteczne ozdoby na VI Gminny Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Kiermasz Bożonarodzeniowy pn.„Podziel się sercem jak opłatkiem” przeszedł nasze oczekiwania. Z radością informujemy, że udało nam się, dzięki Państwa zaangażowaniu (zarówno w wykonanie jak i licytacje i zakup), zebrać na dzień dzisiejszy 1636 zł, w tym dochód z licytacji i kiermaszu oraz przelewów bezpośrednio na konto Fundacji Wiktorka. To nie koniec wspierania Wiktora! W GOK-u znajdują się jeszcze pozostałe piękne ozdoby bożonarodzeniowe – zapraszamy do ich zakupu w GOK Laseczno.

Tegoroczny kiermasz odwiedzili i „Podzielili się sercem, jak opłatkiem” m. in. Przewodniczący Rady Gminy Iława Roman Piotrkowski, Emilia Skolmowska – sołtys Laseczna i radna gminy Iława wraz z rodziną, pani dyrektor SP Laseczno Danuta Gubała, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Laseczna Aneta Bojanowska, sołtys Gulbia Józef Baran i inni mieszkańców sołectwa oraz gminy Iława.

Podajemy listę osób, szkół i instytucji, które wsparły tę szlachetną akcję pomocy:

Ignacy i Amelia Grochowieccy, Karolina Majkowska, Agnieszka Mroczyńska, Kamila Mroczyńska, Klaudia Klach, Oliwier Klach, Alicja Mroczyńska, Klaudia Kamińska, Angelika Meller, Nikola Kowalska, Zuzanna Kowalewska, Małgorzata Kochalska, Gabriela Krakowiak, Lena Kapuścińska, Wiktoria i Angelika Meller, GBP Laseczno, Oktawia Laskowska, Agata i Oliwier Kobusińscy, Kacper Piotrowski, Julia Krajewska, Filip Jasiński, Maria Tomaszewska, Adam Jabłoński, Nikola Mróz, Jakub Witkowski, Laura Wiśniewska, Julia Buczyńska, Zuzanna Kozak, Lena Pankowska, Amelia Jarzembowska, Wiwiana Listkowska, Agnieszka Rybak, Liliana Pankowska, Zuzanna Woś, Zuzanna Waśniewska, Szymon Woś, Piotr Iskierka, Szymon Gajda, Cyprian Mazurowski, Nikola Rólkiewicz, Natalia Przytulska, Piotr Luba, Nikola Cwalina, Małgorzata Antkowiak, Edyta Kacprzak, Iwona Kamińska Chmielarczyk, Zofia Wyżlic, Agnieszka Pniewska, Gabrysia Jastrzębska, Igor Pniewski, Julia Kowalczyk, Franciszek Grzegrzółka, Maksymilian Turzyński, Lena Waśniewska, Majka Jeziorska, Michał Sajnog, Fabian Tomanek, Mateusz Janiszek, Nikola Skrzypek, Amelia Koper, Mateusz Gabiuch, Zuzanna Rutkowska, Szymon Pawłowicz, Anielka Cz., Nela Gromek, Marcel Kornaga, Alicja Zboińska, Nikola Michalik, Adrian Michalik, Krystian Michalik, Amelia Ćwiklik, Amelia Glinka, Maja Glinka, Damian Klimecki, Małgorzata Piękos, Ewa Romaniuk, Edyta Kacprzak, Maksymilian Brymerski, Karolina Niedźwiedzińska, Alex Solis, Alicja Solis, Nikola Iwankowska, Piotr Iskierka, Edyta Lewandowska, Państwo Dorota, Paweł, Klaudia i Oliwier Klachowie, Igor Antoszewski, Jakub Skolmowski, Klaudia Bonisławska, Aleksandra Janik, Kacper Janik, Weronika i Laura Laskowskie, Lena Moszczyńska, Monika Moszczyńska, Magda Nadolska, Grażyna Piękos.

SSP nr 2 Iława, SP Ząbrowo, SP Gałdowo, SP Franciszkowo, SP Laseczno, Klub Przyjaciół GBP Rudzienice, SP Rudzienice, GBP w Ławicach, SP Wikielec, GBP Laseczno, KGW Gulb.

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym związanym z Kiermaszem Bożonarodzeniowym:

Szanowni Państwo!

Ogłaszamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych w VI Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym!

Nagrodzeni:

Maksymilian Brymerski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu

Ewa Romaniuk, Iława

Karolina Niedźwiedzińska, Laseczno

Wyróżnieni:

Jakub Witkowski, SSP nr 2 w Iławie

GBP w Lasecznie

Lena Pankowska, Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach

Liliana Pankowska, Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach

Nikola Rólkiewicz, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego “Hubala” w Gałdowie

Nikola Cwalina, SP we Franciszkowie

Edyta Kacprzak, Szkoła Podstawowa im Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

Mateusz Janiszek, Szkoła Podstawowa im Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

Jakub Skolmowski, SP w Lasecznie

Monika Moszczyńska, Laseczno.

Konkurs miał charakter charytatywny. Wszystkie są piękne, bo pięknie zareagowaliście Państwo na potrzeby drugiego człowieka, za co w imieniu wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie i Wiktorka PIĘKNIE DZIĘKUJEMY.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie!

Wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w VI Gminny Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy pn. „Podziel się sercem jak opłatkiem” serdecznie dziękujemy i życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

Dyrektor GOK wraz z Pracownikami.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.